Szczenięta American Bully, kup z hodowli


W hodowli american bully „DOGNIK BULLS” spodziewane są szczenięta. Narodziny szczeniąt American Bully przypadają na początek czerwca 2024 roku.
Mama: Dognik Bulls Lilibet. Przywieziony z Rosji. Nie posiada rasowych chorób genetycznych. Przyjazny, aktywny i bardzo zwinny American Bully. W pełni zgodny ze standardem rasy. W typie „kieszonkowym”. Mieszka w naszej hodowli wraz z innymi psami. Codziennie spacerujemy z naszym rocznym dzieckiem i dziećmi sąsiadów.

Tata: Chaw Li Iva San Attilus. Przywieziony z Rosji. Nie ma chorób genetycznych rasy (badania pod kątem: mielopatii zwyrodnieniowej, hiperurykozurii, lipofuscynozy neuronalnej typu 4, lipofuscynozy neuronalnej typu 10, zaniku siatkówki typu 1, zaniku siatkówki typu 2). Tytuły: Champion Łotwy, Grand Champion Białorusi. Zwycięzca „Bully Show-2023”. Bardzo przyjazny samiec. Całkowicie lojalny wobec obcych, innych psów, dzieci. Ma zrównoważony układ nerwowy.
Co musisz wiedzieć przed zakupem szczenięcia rasy American Bully z hodowli DOGNIK BULLS?
Pierwszy. Dbamy o wszystkie nasze szczenięta i ważne jest dla nas do jakich rodzin trafią. Dlatego komunikując się z przedstawicielem żłobka, prosimy o opowiedzenie nam o sobie. O swoich doświadczeniach z psami (nawet jeśli ich nie masz, opowiedz nam o tym). Jak duża jest Twoja rodzina? Czy ktoś w rodzinie ma alergię?
Drugi. Wszystkie nasze szczenięta American Bully trafiają do nowych rodzin z pełnym kompletem dokumentów. Każde szczenię zostanie odrobaczone co najmniej trzykrotnie. Zostaną zaszczepione (jedna szczepionka, jeśli szczenię odejdzie po 8 tygodniach i 3 szczepionki, jeśli szczenię odejdzie po 12 tygodniach). 3 szczepionki stanowią kompletny zestaw szczepień. W zależności od kraju zamieszkania, jedna szczepionka może wystarczyć, aby szczenię trafiło do nowej rodziny, ale może być konieczne podanie wszystkich trzech. Rozumiemy, że chcesz jak najszybciej otrzymać szczeniaka rasy American Bully. Dlatego opowiemy Ci o zasadach obowiązujących w Twoim kraju i zaproponujemy najwygodniejszą opcję. Wszystkie szczenięta posiadają mikrochip i dokumenty rejestracyjne. Wszystkie szczenięta będą posiadały europejski paszport weterynaryjny. Wszystkie szczenięta zostaną sprzedane z umową sprzedaży. Bonus od hodowli: zapewniamy 20-stronicową instrukcję obsługi dotyczącą prawidłowego wychowania, żywienia i edukacji szczenięcia rasy American Bully. Mówi Ci, co możesz, a czego nie możesz zrobić ze swoim szczeniakiem. Jak i czego go uczyć. Czym karmić i jak często. Ogólnie rzecz biorąc, zawiera odpowiedzi na wszystkie podstawowe pytania, które możesz mieć w pierwszym roku życia szczenięcia.
Trzeci. Jakiego koloru i typu będą nasze szczenięta American Bully? Czekamy na szczenięta głównie w typie „kieszonkowym”, być może kilka szczeniąt będzie w typie „klasycznym”. Typ „klasyczny” to pies nieco wyższy i lżejszy w budowie kości. Czekamy na szczenięta American Bully tylko w umaszczeniu niebieskim trójkolorowym i gładkim niebieskim.
Czwarty. Jaka jest cena szczeniaka American Bully z hodowli DOGNIK BULLS? Ponieważ jest to krzyżówka, oznacza to, że samiec, z którego urodzą się szczenięta, nie należy do naszej hodowli. Są to dodatkowe duże wydatki na podróż, opłatę za krycie, samo krycie i przygotowanie dodatkowych dokumentów. Cena szczeniaka American Bully wyniesie 3000 euro. Kaucja za rezerwację szczenięcia — 500 euro (wliczona w całkowitą cenę szczenięcia). Zadatek rezerwacyjny wpłacany jest przy rezerwacji szczenięcia (wg prawa wyboru: pierwszy lub drugi wybór pieska/suczki) lub po urodzeniu szczeniąt, jeśli w chwili urodzenia są jeszcze szczenięta niezarezerwowane. Zazwyczaj niektóre szczenięta American Bully są już zarezerwowane przed urodzeniem. Dlatego skonsultuj się z rodziną, zdecyduj kogo chcesz: chłopca czy dziewczynkę i napisz do nas, aby zarezerwować wspaniałego szczeniaka American Bully.
Piąty. Nasze szczenięta dostarczamy na cały świat. Zwykle jest to dostawa osobista, ale czasami za pośrednictwem kurierów. Można też przyjść do hodowli i odebrać osobiście szczeniaka rasy American Bully. Chętnie Cię poznamy, pokażemy mamę szczeniąt i osobiście przekonasz się jak idealny jest ten pies. Nasi amerykańscy prześladowcy żyją w 26 krajach na całym świecie. Nasze doświadczenie w dostarczaniu szczeniąt jest ogromne.
Aby kupić szczeniaka American Bully z hodowli napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Wspólne zdjęcie rodziców szczeniąt American Bully:

Kup szczenięta American Bully z hodowli, szczenięta American Bully, rezerwacja American Bully, American Bullies 2024, kup szczeniaka Bully, cena American Bully, cena szczenięcia American Bully, cena szczenięcia American Bully z hodowli, kup niebieskiego American Bully, kup niebieski trójkolorowy American Bully