Szczenięta American Bully w Warszawie


Nasza hodowla „Dognik Bulls” sprzedaje szczenięta rasy American Bully w Warszawie! Od importowanej pary rodziców. Rodzice zostali przywiezieni z dwóch różnych rosyjskich żłobków.
Matka: Dognik Bulls Lilibet. Nie posiada rasowych chorób genetycznych. To jej drugi miot szczeniąt. Urodziły się pierwsze szczenięta po importowanym amerykańskim samcu. Wszystkie szczenięta zostały sprzedane w całej Europie. Wyrosli na dorosłych American Bullies o doskonałych osobowościach, aktywnych, z dużymi pięknymi głowami.
Ojciec: Chaw Li Iva San Attilus. Champion Łotwy, Grand Champion Białorusi, zwycięzca American Bully Specialty Show „Bully Show-2023”. Posiada imienne zaświadczenia o braku chorób charakterystycznych dla rasy American Bully.
Cena szczenięcia to 3000 euro. Wszystkie szczenięta są odrobaczone, zaszczepione zgodnie z wymogami wieku i dobrostanu zwierząt Unii Europejskiej, posiadają zarejestrowany mikrochip, rodowód ABKC oraz Europejski Paszport Weterynaryjny.
Jeśli to Twój pierwszy American Bully, to jesteś bardzo szczęśliwy. Instrukcji udziela wyłącznie nasza warszawska szkółka American Bully „Dognik Bulls”. W tej notatce opisano, jak Twój szczeniak rósł i rozwijał się. Jak go prawidłowo karmić, wyprowadzać, wychowywać. 20 stron najbardziej przydatnych informacji.
Każdy szczeniak rasy American Bully przed wyjazdem do nowej rodziny jest dodatkowo badany przez lekarza weterynarii. I otrzymuje o tym adnotację w paszporcie weterynaryjnym. Gwarantuje to zarówno nam, hodowcom, jak i Tobie, kupującym, że w 100% kupujesz zdrowego, szczęśliwego szczeniaka American Bully.
Aby kupić szczeniaka rasy American Bully w Warszawie napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
W warszawskiej hodowli American Bully prowadzimy również rezerwacje na pozostałe szczenięta.

Szczenięta American Bully w Warszawie, Hodowla American Bully Warszawa