Szczenięta american bully

Szczenięta american  bully
Sprzedam szczenięta rasy American Bully z hodowli Dognik Bulls. Pracujemy od 2011 roku, bardzo duże doświadczenie w kynologii i hodowli. Nasze psy mieszkają w 20 krajach świata. Właściciel hodowli: dyplomowany kynolog-hodowca, lekarz.
Już dostępne: 2 dziewczynki w typie «pocket bully» (liliowa i niebieska). 2 liliowych chłopców w typie standard bully. 4 fioletowe dziewczyny w standardowym typie bully.
Szczenięta pochodzą z dwóch par hodowlanych. Rodziców sprowadzono z Ameryki, Hiszpanii, Rosji.
Zdjęcia szczeniąt American Bully:


Mama szczeniąt American Bully w typie «pocket»:


Matka szczeniąt American Bully w typie standardowym:


Wszystkie szczenięta są trzykrotnie odrobaczone. Przeprowadzając się do nowych domów posiadają szczepienia, europejski paszport weterynaryjny, mikroczip oraz rejestrację w europejskiej bazie zwierząt, rodowód ABKC. Notatka dla pierwszego roku życia na temat żywienia, edukacji, środków przeciwrobaczych, leczenia pcheł i kleszczy, dirofilariozy.
Szczenięta odchowywane są w lesie, w miejscu czystym ekologicznie. Już chodzą po podwórku, zaprzyjaźniają się z innymi psami z hodowli, komunikują się z dziećmi i ludźmi. Bardzo kontaktowe, miłe, odważne szczenięta rasy American Bully. W pełni socjalizowane jak na swój wiek. Bardzo kochają ludzi, idą wszystkim do rąk, chętnie zapoznają się ze wszystkim co nowe i odkrywają nowe terytoria.
Rodzice szczeniąt są zdrowymi psami, nie chorują na ataksję (chorobę genetyczną american bully. Nie mają alergii.
Cena szczeniaka to 2000 euro. Dostawa szczeniaka jest płatna osobno. Możesz przyjść do naszej hodowli po swojego szczeniaka i wybrać go osobiście. Lub możemy pomóc Ci wybrać szczeniaka za pomocą łącza wideo i zdjęć. A my pomożemy z dostawą do Twojego kraju. Wysyłamy szczenięta na cały świat.
Jeśli chcesz kupić szczeniaka rasy American Bully napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls