Szczenięta pitbulla, sprzedaż pitbulli

Sprzedam najlepsze amerykańskie pitbulteriery. Na sprzedaż jeden rudowłosy rudonosy chłopiec i jedna czekoladowa dziewczynka.


Rodzice są potomkami słynnego amerykańskiego kocura Miller’s Wild Storm aka Castle (czempion wystawowy kilku krajów, czempion sportowy, genetycznie zdrowy pitbulterier, ojciec ponad 300 szczeniąt na całym świecie).
Matka szczeniąt pitbulla: Dognik Bulls Cutiepie. Uczestnik i zwycięzca wystaw psów rasowych. Nie ma chorób genetycznych — ataksja i postępujący zanik siatkówki. Zaangażowany w trening sportowy. Bardzo dobry pies rodzinny. Dogaduje się z innymi psami i szczeniakami. Kocha ludzi. Cała jej praca na treningach jest zbudowana na dużej pasji i napędzie. To jej pierwsze szczenięta.
Tata szczeniąt pitbulla: Dognik Bulls Victor. Uczestnik i laureat wystaw. Wolny od rodowodowych chorób genetycznych — ataksji i postępującego zaniku siatkówki. Uprawia dyscypliny sportowe. Nawet poza okresem szkolenia bardzo umięśniony i piękny amerykański Pit Bull Terrier. To jego czwarte szczenięta.
Zdjęcia szczeniąt American Pitbull Terrier (szczenięta pitbulla, sprzedaż pitbulli):


Wszystkie nasze szczenięta rasy American Pitbull Terrier dorastają w leśnej hodowli. Dużo spacerów na świeżym powietrzu. Mieszkają z nami w domu z nowo narodzonym dzieckiem. Jedzą żywność premium.
Cena szczeniaka rasy American Pitbull Terrier to 1500 euro. Nasza hodowla znajduje się na Łotwie. Cena z dostawą do Polski to 1800-1900 euro (dostawa przez nas osobiście «z ręki do ręki»). Bardzo często sprzedajemy szczenięta pitbulla do Polski i znamy wszystkie zasady dostawy i sprzedaży. Szczenięta do nowych domów przechodzą z europejskim paszportem od lekarza weterynarii, zaszczepione, z zarejestrowanym mikroczipem, z rodowodem ADBA (Amerykańskiego Stowarzyszenia Hodowców Psów). Zadatek rezerwacyjny — 500 euro (wliczony w całkowitą cenę szczeniaka pitbulla).
Jeśli nie możesz odebrać szczeniaka osobiście, zapewniamy dostawę w dowolne miejsce na świecie. Wysyłka jest opłacana przez kupującego osobno.
Aby kupić szczeniaka rasy American Pitbull Terrier z hodowli «Dognik Bulls» napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls
WhatsApp, telegram: +37127118654
Nasze pitbulle mieszkają na Łotwie, Litwie, w Polsce, Czechach, Belgii, Niemczech, Holandii, Estonii, Finlandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szkocji, Ukrainie, Białorusi, Rosji, Austrii, Hiszpanii, Włoszech, USA.
Kupię pitbulla (American Pitbull Terrier) w Polsce, Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Białymstoku, Lublinie, Radomiu, Kielcach, Łodzi, Czenostowie, Wrocławiu, Poznaniu, Zielonej Górze, Szczecinie, Koszalinie, Kołobrzegu, Bydgoszczy, Włocławku.