Szczenięta pitbulla

Szczenięta pitbulla
Sprzedam szczenięta rasy pitbull terrier amerykański z hodowli Dognik Bulls. Dostępny 1 rudowłosy rudonosy chłopczyk. 1 rudowłosa dziewczyna z czerwonym nosem i czekoladową maską na twarzy. Koszt szczeniaka to 1500 euro. Wiek — 10 tygodni. Gotowe do zamieszkania w nowych domach. Jest dostawa do krajów i miast (nasze psy mieszkają w 20 krajach świata). Praktykujemy również osobisty przyjazd nowych właścicieli po szczeniaka. Wszystkim szczeniętom pokazujemy, że są zdrowe i aktywne. Przedstawiamy rodziców, ich osiągnięcia na wystawach i zawodach sportowych, na treningach.
Rodzice szczeniąt pitbulla:


Ojciec został sprowadzony z USA — Millers Wild Storm aka Castle. Utytułowany w sporcie i wystawach. Linia Old Family Red Nose.


Matka została sprowadzona z Dagestanu — Dognik Bulls Indiana. Linia Red Alert.


Zdjęcie szczeniąt pitbulla


Wszystkie szczenięta mieszkają w domku w lesie, codziennie chodzą na spacery, są przyzwyczajone do śniegu, stale oddychają świeżym powietrzem. Mają silne łapy, dobrze chodzą i jedzą karmę super premium (jagnięcina i ryż). W hodowli szczenięta komunikują się z innymi psami, bawią się z dziećmi naszych sąsiadów oraz w pełni przechodzą wstępną socjalizację szczeniaka. Nie boją się głośnych dźwięków, fajerwerków, obcych, samochodów itp. Szczenięta z prawdziwym charakterem pitbulla, jak widać na filmie: wiszą, bawią się bez strachu, trzymają chwyt, mają presję i pęd. Wspaniałe, rasowe szczenięta pitbulla. Obecnie nie ma analogów tego krycia w najbliższych krajach. Najwyższej jakości szczenięta pitbulla. Rodzice nie mają alergii ani innych problemów zdrowotnych. Mama i tata o stabilnej psychice, odpowiednie psy.
Szczeniaki pitbulla przechodzą do swoich domów ze szczepieniami według wieku, europejskim paszportem weterynaryjnym, mikroczipem zarejestrowanym w europejskiej bazie danych zwierząt, rodowodem ADBA (Amerykańskie Stowarzyszenie Hodowców Psów – najstarsza i największa, niezawodna organizacja zajmująca się rejestracją szczeniąt rasowych pitbulli w świat).
Aby kupić szczeniaka pitbulla z hodowli Dognik Bulls napisz:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls