Tallinna parimad pitbullid


Tere tulemast Dognik Bullsi pitbullide kennelisse. Alates 2011. aastast oleme töötanud Ameerika pitbullterjeritega ja aretanud Ameerika liini puhtatõulisi pitbulle.
Puukooli põhivaru toodi Kesk- ja Lõuna-Ameerikast. Aeg-ajalt tõime koeri Euroopast ja Venemaalt. Meie Tallinna parimate pitbullide lasteaias on esindatud järgmised vereliinid: OFRN (Old Family Red Nose — Ameerika), Red Alert (Ameerika), Jumbo (Jugoslaavia), DDWW (vana veri, Ukraina).
Kindlasti on parem üks kord näha kui sada korda kuulda. Vaadake meie pitbulle. Kui harmoonilised ja proportsionaalsed nad on, suurte ilusate peadega. Lihaseline, kirglik, vastupidav:

Tallinna pitbullide puukooli “Dognik Bulls” põhisuund on Ameerika vanimate vereliinide säilitamine. Selleks teete aeg-ajalt paaritusi väljaspool meie kennelit (reisipaaritused 2000-3000 km kaugusel), et lahjendada meie koerte verd muu Ameerika verega. Armastame, hindame ja austame väga Poola lasteaia Maximus kenneli tööd. Korduvalt aretasime selle kenneli isastega. Meil oli väga hea meel, kuidas meie koerte vereliinid ühendusid selle kennelist pärit koerte liinidega.
Meie Ameerika pitbullterjerid on näitustel paljude riikide meistrid (näiteks: Itaalia, Suurbritannia, Saksamaa, Läti, Leedu, Eesti, Valgevene, Ukraina, Venemaa jne). Paljude riikide spordivõistluste võitjad, kohati ulatus osalejate arv ühel võistlusel 100 osalejani! Muide, meil pole mitte ainult isikliku lasteaia lõpetajaid, kellel on spordis hämmastavad tulemused. Näiteks meie pitbullide seinahüpe 380 cm. Kaugushüpe 580 cm. Toetuseta kõrgushüpe 215 cm. Kuid me kasvatame oma tüdrukuid, et saada regulaarsete suurte spordivõistluste võitjateks üle maailma. Näiteks meie kennelis oli viimane paaritus isasega nimega KMK Rocky Balboa Aventador. Ta tuli ühe aasta jooksul 5 korda järjest Venemaal pitbullide ja staapide spordivõistluste absoluutseks võitjaks. Kokku võitis ta sel aastal 22 auhinda. Muidugi võitis ta järgmistel aastatel. Ja ta jättis Ameerika pitbullterjerite sportlaskarjäärile väga suure jälje.
Kõigi meie koerte tervist kontrollitakse ja me lubame aretada ainult terveid, tõestatud pitbulle.
Kui oled huvitatud Tallinna parima pitbulli ostmisest, siis kirjuta meile. Esimeses sõnumis rääkige meile endast, see on kohustuslik element.
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Kui elate mitte Tallinnas, vaid mõnes teises linnas või riigis, aitame teil parima pitbulli kutsika teieni toimetada. Meie lasteaia pitbullid elavad juba 25 riigis üle maailma.
Kõik kutsikad lahkuvad lasteaiast Euroopa vaktsiinidega vaktsineerituna, Euroopa veterinaarpassiga, ADBA tõutunnistusega, registreeritud mikrokiibiga, ostu-müügilepinguga. Lasteaias on hetkel müügis mitu poissi ja tüdrukut.

Tallinna parimad pitbullid. Pitbulls Tallinn 2024