Top pitbulterjeri Latvijā


Top pitbulterjeri Latvijā, Dognik Bulls audzētava. Kas atšķir parasto tīršķirnes amerikāņu pitbulterjeru no top pitbulterjera?
Parasts tīršķirnes pitbulterjers ir visvienkāršākais ģimenes lietotājs. No šī suņa var iegūt 1-2 kucēnu metienus. Viņa var vairākas reizes uzvarēt izstādēs vai sporta sacensībās.
Top pitbulterjeri regulāri parāda savus rezultātus. Piemēram, dažāda veida sporta sacensībās dažādās valstīs, dažādās nepazīstamās vietās un apstākļos. Pārošanās laikā top pitbulterjeri konsekventi un parasti nodod savas noteiktās īpašības saviem pēcnācējiem. Izstādēs viņi bieži uzvar vienas šķirnes izstādēs, ko augstu novērtē amerikāņu pitbulterjeru šķirnes eksperti.
Lai suns kļūtu par top pitbulterjeru, sākotnēji tam jābūt ļoti augstas klases. Tas ir selekcionāra darba rezultāts. Un tad šim sunim ir jābūt pietiekami daudz iespēju pierādīt sevi kā: izcilu stabilu neparastu kucēnu audzētāju, kā izstāžu un sporta sacensību uzvarētāju. Top pitbulterjeram nevajadzētu būt garīgām problēmām, pat vismazākajām.
Šāds suns ir mūsu amerikāņu pitbulterjeru audzētavā “Dognik Bulls”. Ievests no Amerikas vīriešu Millera savvaļas vētras pils.
Latvijas top pitbulterjera fotogrāfijas:

Ja vēlies sev iegādāties stilīgāko, gudrāko, gudrāko, aktīvāko pitbula kucēnu, raksti uz:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Cena top pitbulterjeru kucēniem Latvijā mūsu audzētavā: 2000-2500 eiro. Mūsu pitbulli ir izstāžu un sporta sacensību uzvarētāji, tiem ir īpaši forši ADBA ciltsraksti un tīras amerikāņu asinis. Visi mūsu suņi ir ģenētiski un veterināri izmeklēti. Pieredze darbā ar pitbulterjeriem — kopš 2011. gada.

Ar cieņu, Veronika Voitovska. Dognik Bulls audzētavas īpašnieks. Ārsts. Eksperts suņu apstrādātājs. Dzīvnieku psihologs.

Latvijas top pitbulterjers