Tõuraamatu pitbull osta


Ameerika pitbullterjerite ametlikus kennelis «Dognik Bulls» on müügil kutsikad! Hetkel saadaval 1 punane isane ja 4 emast (3 musta ja 1 šokolaad). Hind on 1500 eurot. Kutsikad on täielikult vaktsineeritud (kompleksvaktsineerimised pluss marutaudivastane vaktsineerimine), registreeritud mikrokiibiga, Euroopa veterinaarpassiga, ADBA (American Dog Breeders Association) põlvnemistunnistusega.
Kutsikad sünnivad imporditud vanematelt. Täielik tšempioni sugupuu! Meie koerte veres on Ameerika Tšempionid ADBA ja UKC näitustel, Ameerika suurtšempionid jõutõmbamises, tšempionid ja suurtšempionid tööringis, spordimeistrid. Rõõmuga räägin ja näitan suhtlemise ajal kõiki meie kutsikate esivanemaid. Artiklisse lihtsalt ei mahu kogu teave.
Fotod meie tõupuhtatest pitbulli kutsikatest:


Fotod meie pitbulli kutsikate lähisugulastest:


Miks peaksite valima meie Ameerika pitbullide kenneli «Dognik Bulls»? Oleme registreeritud maailma vanimas pitbullide organisatsioonis, Ameerika koerakasvatajate assotsiatsioonis. Kõik meie kutsikad lähevad ADBA sugupuudega uutesse kodudesse. Kõik meie pitbullid on geneetiliselt testitud. Puhtatõuliste pitbullidega oleme tegelenud alates 2011. aastast. Olen kassikasvatuse juhataja, minu nimi on Veronika Voitovska. Olen üldarst, diplomeeritud kinoloog-ekspert, massaažiterapeut, jõutõmbevõistluste kohtunik, rahvusvaheliste näituste kohtunik. Meie kassikasvatuses sünnib üle 300 pitbulli, kes elavad 22 riigis üle maailma. Meil on selle tõu ja erinevate pitbullide aretusliinidega suured kogemused. Kõik meie koerad on sportlikud, lihaselised ja terved pitbullid. Oleme oma pitbullide omanikega ühenduses 24/7. Meil on laialdased kogemused tarnimisel igasse maailma riiki, aitame alati teie kutsika teie juurde tuua. Sageli toimetame kutsikad isiklikult kohale ja saame isiklikult tuttavaks. Mõnikord tullakse meie kennelisse oma tõupuhta pitbulli kutsika järele. Seejärel tutvustame inimestele oma pitbulle, kutsikate vanemaid, kutsikate vanavanemaid.
Tõeliselt laheda, terve, täisverelise pitbulli kutsika ostmiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Sarnased artiklid:
Isane pitbull paaritamiseks