Tõutunnistusega pitbulli kutsikad

Müüa Ameerika pitbullterjeri kutsikad tõu juhtivast kennelist! Ameerika pitbullide kennel «Dognik Bulls». Müüa 2 poissi ja 4 tüdrukut. Värvid: must, punane, šokolaad.


Kutsika hind on 1500 eurot. Hind koos kohaletoimetamisega Eestisse — 1750 eurot (isiklik kohaletoimetamine meie poolt «käest kätte»). Kutsikad ja meie kennel asuvad Lätis, kuid sageli müüme koeri Eestisse. Uutesse kodudesse lähevad kutsikad täielikult vaktsineeritud, veterinaararsti poolt läbi vaadatud, Euroopa veterinaarpassiga, märkega kutsika eest hoolitsemise kohta kogu esimese eluaasta jooksul, ADBA sugupuuga.
Vanemad on imporditud koerad Ameerikast ja Bulgaariast. Aretusliiniks on isal Old Family Red Nose ja emal Jumbo.
Kennel on töötanud Ameerika pitbullterjerite tõuga alates 2011. aastast! Vastame alati kõigi meie pitbullide omanike kõnedele. Aitame nõuga pitbulli hooldamisel ja kasvatamisel. Me hoolime oma pitbullidest ja hoolime sellest, kellele me neid müüme. Palun, kui kirjutate meie Ameerika pitbullterjerite kennelile, rääkige meile kohe endast (nimi, kui vana sa oled, kus sa elad — korter või eramaja, kas sul on teisi loomi, mitu last sul on ja kui vana nad on, kas kõik on nõus perel pitbulli kutsika ostmisega ja muu oluline teave).
Fotod müüdavatest Ameerika pitbullterjerite kutsikad (Tõutunnistusega pitbulli kutsikad):


Ameerika pitbullterjeri kutsika ostmiseks meie kennelist Dognik Bulls kirjuta meile:
Instagram- dognikbulls
E-post: dognikb@gmail.com
WhatsApp +37127118654
Meie Ameerika pitbullterjerid elavad Hispaanias, Lätis, Leedus, Eestis, Soomes, Rootsis, Suurbritannias, Iirimaal, Šotimaal, Taanis, Hollandis, Ukrainas, Venemaal, Valgevenes, Poolas, Tšehhi Vabariigis, Austrias, USA-s, Itaalias, Saksamaal, Belgias .

Osta Ameerika Pitbull Terjer Eestist, Tallinnas, Pärnus, Narvas, Tartus.