Trener dla psa niespokojnego, agresywnego

Dog cynolog online
Pomagamy zwalczać niepożądane zachowania u szczeniąt i psów: lęk separacyjny, agresję w stosunku do ludzi i agresji w zoo (agresja w stosunku do zwierząt), naukę strzeżenia pożywienia, zachowania lękowe. Pomożemy Ci zrozumieć dlaczego Twój pies lub szczeniak boi się ulicy, ludzi, samochodów, chodników.
Cześć. Nazywam się Weronika Wojtowska. Jestem certyfikowanym treserem psów. Ekspert wystaw psów w Europie. Sędzia zawodów w podnoszeniu ciężarów (podnoszenie ciężarów dla psów). Właściciel jednej z największych hodowli poważnych ras psów w Europie – hodowli amerykańskich pitbulterierów i amerykańskich bully „Dognik Bulls”. Od 2014 roku pracuję jako lekarz. Występuję w telewizji i radiu. Zajmuję się różnego rodzaju sportami kynologicznymi z psami, a także wystawami psów.

Dog judge on dog shows Veronika VoitovskaDog trainer courses Veronika VoitovskaDog trainer Veronika Voitovsla on TVDog frisbee seminar Veronika VoitovskaDog handler Veronika Voitovska
Dzięki mojej wiedzy medycznej i psiej, a także praktycznemu doświadczeniu życia z dużą sforą psów, mogę Ci pomóc. Nie oferuję standardowych usług szkoleniowych z podstawowymi komendami „siad”, „waruj” i tak dalej. Pomogę Ci zrozumieć przyczynę lęków u Twojego szczenięcia lub dorosłego psa, zrozumieć, jak wpływać na takie niepożądane zachowania i je przezwyciężać. Moją specjalnością, którą uwielbiam, jest badanie czynników psychologicznych prowadzących do problemów behawioralnych u szczeniąt i dorosłych psów dowolnej rasy.
Pracuję z jamnikami, owczarkami niemieckimi, border collie, amerykańskimi pitbull terierami, amerykańskimi staffordshire terrierami, beagle, malinois, pudle i tak dalej. Każdy pies, dowolnej rasy, może zachowywać się dziwnie. Moim zadaniem jest pomóc Ci przezwyciężyć te dziwactwa i sprawić, że życie Twoje i Twojego psa będzie łatwiejsze i wygodniejsze w społeczeństwie.
Najczęstsze problemy, którymi się zajmuję i w których doradzam to: zaburzenia lękowe u szczeniąt/psów, strach przed ludźmi, strach przed samochodami, strach przed dziećmi. Praca ze szczeniętami i psami, które boją się wychodzić z domu (nie wychodź na spacer poza mieszkanie, nie wychodź na podwórko w prywatnym domu).
Pomogę Ci krok po kroku wybrać odpowiednią socjalizację dla Twojego szczeniaka (najczęstsze rasy z problemami socjalizacyjnymi: Bichon Frise, Maltańczyk, Pudel, Yorkshire Terrier, Owczarek australijski, Cane Corso, Beagle, Jagdterrier, Doberman, Pit Bull Terrier, Buldog francuski , buldog angielski, jamnik).
Przyjrzyjmy się, jak odzwyczaić szczeniaka lub psa od strachu przed wszystkim na ulicy. Napiszę dla Ciebie plan na 2-3 miesiące, dzięki któremu osiągniesz z psem każdy z Twoich celów.
Zastanówmy się, co i w jakiej kolejności zrobić, jeśli pies/szczeniak boi się obcych.
Znajdziemy przyczynę, jeśli pies/szczeniak nagle zacznie się wszystkiego bać. Porozmawiajmy o okresie „nastoletnich usterek” u psów. Specjalnie dla Twojego psa dobiorę odpowiednie opcje walki z problemem.
Powiem Ci, jak pomóc psu poradzić sobie ze strachem. Jak uspokoić psa, gdy panikuje.
Jak pomóc psu lub szczeniakowi, który boi się fajerwerków, eksplozji, petard. Jak zmniejszyć stres wywołany fajerwerkami u szczeniaka/psa.
Jak sobie radzić z agresją wobec ludzi i dzieci. Dla psów w każdym wieku.
A także dużo więcej.
Konsultacja przez Zoom lub Skype.
Koszt konsultacji: 30 minut = 50 euro.
Konsultacje prowadzone są wyłącznie w języku angielskim lub rosyjskim.
Czego będzie od Ciebie wymagane? Skontaktuj się ze mną, opisz swój problem (tak jak go widzisz i rozumiesz). Wyślij mi film przedstawiający problem. Wideo nie jest wymagane, ale zdecydowanie zalecane. Czasem ludzie widzą problem w jednej rzeczy, a ja, jako treser psów, widzę, że problem jest zupełnie inny. Dlatego film jest bardzo niezbędną częścią, aby skutecznie pracować ze strachem/agresją/lękiem Twojego psa.
Następnie płacisz za konsultację, a my zadzwonimy do Ciebie poprzez wideokonferencję.
Aby umówić się na konsultację psią napisz do mnie:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls

Dog trainer online Veronika VoitovskaCynolog Veronika Voitovska on radiobest online dog trainerVeronika Voitovska and her dog winnerDog sport competitions Veronika VoitovskaVeronika Voitovska with puppiesBest dog handlerCynolog online

Agresja w zoo u szczeniąt i psów. Agresja u szczeniąt i psów w stosunku do ludzi. Agresja u szczeniąt i psów w stosunku do dzieci. Jak uspokoić psy, gdy wpadają w panikę. Jak odzwyczaić psa od strachu przed ulicą, ludźmi, dziećmi, samochodami. Agresja w stosunku do innych psów na wystawach. Trener psów w internecie. Najlepszy treser psów w kraju. Internetowy trener psów dla szczeniąt. Internetowy trener psów dla dorosłego psa