Türkiye’de American Pit Bull Terrier Yetiştiricisi


Amerikan Pit Bull Teriyerlerinin Türkiye’deki resmi yetiştiricileriyiz. Dognik Bulls çiftliğimiz ADBA’ya (Amerikan Köpek Yetiştiricileri Derneği — dünyadaki safkan pitbullar için en büyük, en eski ve en güvenilir kayıt kuruluşu) kayıtlıdır.
2011 yılından beri American Pit Bull Terrier cinsi ile birlikteyiz. Aileniz için hangi pitbull’un doğru olduğunu tam olarak biliyoruz.
Bize ulaşın ve bize kendinizden bahsedin: adınız, yaşınız, büyük veya küçük bir aileniz var mı, çocuklarınız var mı ve kaç yaşındalar, başka evcil hayvanlarınız var mı? Bize karakter, boyut, renk olarak ne tür bir çukur boğa istediğinizi söyleyin. İyi bir ruhu olan bir aile için bir köpek ister misin? Veya spor veya sergiler için bir çukur boğa istersiniz. Tüm kriterlerinizi göz önünde bulundurarak size en uygun çiftleşmeyi ve en uygun yavruyu sunacağız. Çiftliğimizde düzenli olarak pitbull yavruları var. Bu nedenle, karşınıza çıkan ilk yavruyu satın alsanız size satmayacağız. Numara! Size tam olarak hayal ettiğiniz türden bir pitbull satacağız. Köpeklerimizi, üreme hatlarımızı çok iyi tanıyoruz ve en iyi köpek yavrularının en iyi sahipleri bulmasına yardımcı oluyoruz.
Bu nedenle Türkiye’deki en iyi Amerikan Pit Bull Terrier yetiştiricileri biziz. Dognik Bulls pitbulları ile aileniz daha mutlu ve sağlıklı olacak, siz daha çok yürüyeceksiniz. Köpeğiniz tarafından iyi korunacaksınız. American Pit Bull Terrier’in gerçek aşkına kavuşacaksınız.
Sadece sağlıklı yavrular satıyoruz. Dognik Bulls pitbulllarımızın sahipleri yılda bir kez veterinere giderler: köpeklerine kapsamlı aşılar yaptırın ve köpeğin sağlıklı ve mutlu olduğunu anlamak için kan testleri ve kalp ultrasonu yapın. Hasta köpekleri satmıyoruz ve hasta köpekleri üreme için kullanmıyoruz.
Dognik Bulls yetiştiricilerinden gelen çukur boğaları, her yaştan çocukla iyi geçinir. Köpeklerimiz iyi ve istikrarlı bir zihniyete sahiptir.
Ana yetiştirme hatlarımız saf Amerikan hatları üzerine inşa edilmiştir: Jumbo, DDWW, Red Alert ilavesiyle Old Family Red Nose.
Türkiye’de pitbull yavrusu satın almak için bizimle iletişime geçin:
E-posta: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Yetişkin Amerikan Pit Bull Teriyerlerimizin fotoğrafları. Bak ne kadar sağlıklı, kaslı, güzel saçlı, koca kafalı.