Türkiye’deki Amerikan Bully yetiştiricileri


American Bully Türkiye’nin resmi yetiştiricileri, ABKC (American Bully Kennel Club) sisteminde ürerler. American bully köpek kulübesi Dognik Bulls.
Burada «Pocket» ve «Standart» tiplerde bir American Bully yavrusu satın alabilirsiniz.
Neden bizi en iyi American Bully yetiştiricileri olarak seçmelisiniz:
— yaklaşık 10 yıldır American Bully cinsi ile
— üremede sadece sağlıklı, incelenmiş köpekler kullanıyoruz
— Kişisel köpeklerimiz uzun ömürlüdür. Amerikan Zorbalarımız 6 veya 7 yaşında engelli olmazlar.
— Boğalarımızın sağlıklı kalpleri, ciğerleri, eklemleri var. Serbestçe nefes alırlar, birbirleriyle koşarlar, bisikletle koşarlar, nehirlerde ve göllerde yüzerler.
— boğalarımız çocuklarla yaşar, diğer evcil hayvanlarla yaşar. Kesinlikle sosyal olarak güvenli köpekler
American Bully çiftliğimiz Turkey Dognik Bulls ile her zaman iletişime geçebilir, bize ailenizi ve yavru dileklerinizi anlatabilirsiniz. Hangi cinsiyet, renk, karakter, paket veya standart, ne zaman (hemen şimdi veya altı ay içinde) istiyorsunuz. Ve aileniz için mükemmel olacak bir köpek yavrusu seçeceğiz.
American Bullies nazik aile köpekleridir, ancak güçlü bir görünüme sahiptirler. Kasları güzelce ifade edilir, çok büyük kafaları ve nazik gözleri vardır. Sokakta bu köpekler çok etkileyici görünüyor ve etraftaki herkesin dikkatini çekiyor.
Kulübede sattığımız tüm yavruların Avrupa veteriner pasaportu, yaşa göre aşıları, veteriner muayenesi, kayıtlı mikroçipi, ABKC soyağacı vardır. Biz sadece sağlıklı Amerikan Boğaları üretiyoruz.
Haklı olarak Türkiye’nin en iyi American Bully çiftliği olarak kabul ediliyoruz.
Türkiye’de American Bully yavrusu satın almak için bize yazın:
E-posta: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Yavru köpeği bizzat alamayacaksanız, teslimat konusunda yardımcı oluruz. Amerikan Boğalarımız dünyanın 20 ülkesinde yaşıyor ve bu sınır değil!
Saygılarımla, Amerikan zorba yetiştiricisi Veronika Voitovska