Vai ir vērts iegūt pitbulu iesācējam?
Vai ir vērts iegūt amerikāņu pitbulterjeru iesācējam, cilvēkam, kuram nekad nav bijuši suņi vai suns bija pie vecākiem agrā bērnībā?

Šajā rakstā mēs runāsim tikai par tīršķirnes amerikāņu pitbulterjera iegādi, nevis suni, kas izskatās pēc pitbula un par nelielu naudas summu ir nopirkts uz jebkura ziņojumu dēļa vai tirgū. Drošs amerikāņu pitbulterjera izcelsmes apliecinājums ir ciltsraksti. Visbiežāk izmantotie ir ADBA un UKC ciltsraksti.

Bieži vien iesācēji neizvēlas iegādāties pitbulu kā savu pirmo suni, jo viena no šķirnes iezīmēm ir zooagresija. Tā ir agresija pret citiem suņiem. Biežāk sastopama darba vaislas pitbulliem, daudz mazāk izteikta izstāžu vaislas pitbulliem. Mūsu amerikāņu pitbulterjeru Dognik Bulls audzētavā tiek audzētas vecās amerikāņu sporta asinis (Castillo, Lar-San, Old Family Red Nose, Real Deal Chocolates audzētava) ar darba vaislas asinīm (Red Alert un Jumbo). Dažiem pārojumiem mūsu audzētavā nav izteiktas zooagresijas, dažiem ir. Tāpēc iesācējiem vienmēr sakām – aprakstiet savu pieredzi, savas cerības no suņa un suņa un tā turpmākās dzīves plānus, un mēs ieteiksim, kuras konkrētas pārošanās mūsu audzētavā jāņem vērā.

Papildus zooagresijai ir vērts atcerēties, ka amerikāņu pitbulterjeru šķirne ir diezgan aktīva. Kamēr pitbula kucēns ir mazs, viņam ir jāvelta daudz laika, jāapmāca un jāapmāca. Ja tev ir pāri 60 gadiem, vēlies suni, ar kuru gulēsi apskāvienos un reizēm pastaigāsies pa parku, šī šķirne nav priekš tevis.

Pitbulterjeriem ir ļoti īss apmatojums un vispār nav pavilnas, tāpēc viņi nevar dzīvot uz ielas (tas ir, voljerā vai kabīnē), un arī viņu dzīvošana Tālajos Ziemeļos ir problemātiska. Tāpēc, ja jūs dzīvojat ļoti aukstā reģionā, pitbuls nav jūsu suņa izvēle.

Vai pitbula apmācība atšķiras no jebkuras citas šķirnes apmācības? Kardināli nē. Bet labāk ir ņemt individuālās nodarbības pie kinologa, kā arī grupu nodarbības vairākas reizes mēnesī, lai jūsu amerikāņu pitbulterjeram būtu lielisks kontakts ar citiem suņiem, kā arī būtu pieradis klausīties jūs un tikai jūs jebkurā sunī. iepakojums.

Es kā amerikāņu pitbulterjera Dognik Bulls audzētavas vadītājs vairākkārt esmu pārdevis pitbula kucēnus iesācējiem un viņi vienmēr pievienojās ģimenei un dzīvoja laimīgi. Bet mēs izvēlējāmies katru kucēnu katrai konkrētai ģimenei ar viņu pieprasījumiem. Tā ir panākumu atslēga.

Ja domājat par pitbula kucēna iegādi, apskatiet mūsu lapu kucēni pārdošanai un uzziniet, kādi jauki pitbuli pašlaik ir pārdošanā.

Ar cieņu, Amerikas pitbulterjeru audzētavas vadītājs

Lai iegādātos pitbula kucēnu no audzētavas, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram- dognikbulls