Veisėja american bully Lietuva

Veisėja american bully Lietuva


Sveiki atvykę į oficialų American Bully veislyną «Dognik Bulls». Dirbame nuo 2011 m. Esu oficiali American Bully veisėja, mano vardas Veronika Voitovska.
Šiuo metu veislyne yra «standartinio» tipo, alyvinės spalvos šuniukai. Parduodu 2 berniukus ir 4 mergaites. Iš šio kergimo Amerikos Bully šuniuko kaina – 2000 eurų. Šuniukai pasiruošę eiti. Jie turi ABKC (American Bully Kennel Club) dokumentus, Europos veterinarinį pasą su skiepais, oficialiai registruotą mikroschemą.
Mūsų šuniukai gyvena namelyje miške, kvėpuoja švariu oru. Jie kasdien vaikšto ir yra puikios sveikatos. Visi šuniukai baigė pirminę šuniuko socializaciją.
Veisimo pora 815 Bully Camp Noise (importuota iš JAV) x Valor Inter Plato Afelia Diamond (JAV/Ispanija).
Parodose tituluojamas šuniukų tėvas.
Kiekvienas šuniukas turi savo asmenybę. Vieni aukštesni, kiti žemesni. Vieni aktyvesni, kiti ramūs. Kažkas mėgsta žaisti su žaislais, kažkas mėgsta sėdėti žmonėms ant rankų.
Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie kiekvieną šuniuką ir gautumėte daugiau nuotraukų bei vaizdo įrašų.
Mes mielai parodysime American Bully šuniukus gyvai ir susipažinsime su jumis. Aptarsime visus Jums rūpimus klausimus perkant šuniuką. Leiskite mums padėti išsirinkti puikų šuniuką jūsų šeimai.
Jei neturite galimybės atvykti į mūsų veislyną, šuniukus parodysime per video nuorodą ir padėsime išsirinkti. Yra pristatymas į bet kurią pasaulio vietą. Mūsų šunys jau gyvena 20 pasaulio šalių.
„American Bully“ šuniukų nuotraukos:


Kilus klausimams rašykite. American bully veisėja Lietuva:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls