Veislinių pitbulių pirkimas

Veislinių pitbulių pirkimas


Oficialiame amerikiečių pitbulterjerų veislyne «Dognik Bulls» parduodami šuniukai! Šiuo metu yra 1 raudonas vyriškis ir 4 patelės (3 juodi ir 1 šokoladinis). Kaina 1500 euru. Šuniukai pilnai paskiepyti (sudėtingi skiepai plius skiepai nuo pasiutligės), su registruota mikroschema, su veterinariniu Europos pasu, su ADBA (Amerikos šunų augintojų asociacijos) kilmės dokumentais.
Šuniukai gimsta iš importuotų tėvų. Visiškai čempionų kilmės dokumentas! Mūsų šunų kraujyje yra Amerikos čempionai ADBA ir UKC parodose, Amerikos didieji svorio traukimo čempionai, čempionai ir didieji čempionai darbiniame ringe, sporto čempionai. Su malonumu papasakosiu ir parodysiu visus mūsų šuniukų protėvius bendravimo metu. Straipsnyje tiesiog netelpa visa informacija.
Mūsų grynaveislių pitbulių šuniukų nuotraukos:


Mūsų pitbulių šuniukų artimų giminaičių nuotraukos:


Kodėl verta rinktis mūsų amerikietišką pitbulių veislyną „Dognik Bulls“? Esame registruoti seniausioje pasaulyje pitbulių organizacijoje – Amerikos šunų augintojų asociacijoje. Visi mūsų šuniukai keliauja į naujus namus su ADBA kilmės dokumentais. Visi mūsų pitbuliai yra genetiškai išbandyti. Su grynaveisliais pitbuliais užsiimame nuo 2011 m. Esu veislyno vedėja, mano vardas Veronika Voitovska. Esu bendrosios praktikos gydytoja, sertifikuota kinologė-ekspertė, masažuotoja, svorio traukimo varžybų teisėja, tarptautinių parodų teisėja. Mūsų veislyne gimsta daugiau nei 300 pitbulių, jie gyvena 22 pasaulio šalyse. Turime didelę patirtį su šia veisle ir su įvairiomis pitbulių veisimo linijomis. Visi mūsų šunys yra atletiški, raumeningi, sveiki pitbuliai. Su savo pitbulių savininkais palaikome ryšį 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Turime didelę pristatymo patirtį į bet kurią pasaulio šalį, visada padėsime atvežti šuniuką pas jus. Dažnai mes asmeniškai pristatome šuniukus ir susipažįstame asmeniškai. Kartais žmonės ateina į mūsų veislyną savo grynaveislio pitbulo šuniuko. Tada supažindiname žmones su savo pitbuliais, su šuniukų tėvais, šuniukų seneliais.
Norėdami įsigyti tikrai šaunų, sveiką, grynaveislį pitbulo šuniuką, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Panašūs straipsniai:
Pitbulių patinas kergimui