Veislyno pitbulterjerai Dognik Bulls


Sveiki atvykę į pitbulių veislyną (amerikiečių pitbulterjerų). Mūsų darželis turi registruotą pavadinimą „Dognik Bulls“. Nuo 2011 metų dirbame su pitbulių veisle.
Kad galėtumėte asmeniškai įvertinti mūsų šunų kokybę, parodysiu keletą nuotraukų. Tai suaugę pitbuliai „Dognik Bulls“.

Mūsų veislynas yra registruotas ADBA-American Dog Breeders Association. Pagrindinės pitbulių kraujo linijos, su kuriomis dirbame, yra: Old Family Red Nose, Jumbo, Red Alert, Lonzo, Maverick, Zebo, DDWW. Pitbuliai „Dognik Bulls“ gyvena 25 pasaulio šalyse. Šimtai amerikiečių pitbulterjerų veislės mylėtojų ir žinovų.
Visi mūsų amerikiečių pitbulterjerai buvo patikrinti, ar neturi genetinių ligų.
Mūsų amerikietiški pitbulterjerai yra Vokietijos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Latvijos, Lietuvos, Estijos, Ukrainos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų šalių čempionai. Parodų ir sporto varžybų nugalėtojai visoje Europoje.
Jei jus domina ADBA pitbull įsigijimas, susisiekite su mumis. Būtinai papasakokite apie save pirmoje žinutėje:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Amerikiečių pitbulterjerų šuniukų kaina mūsų veislyne – 1500-2000 eurų (dolerių). Vykdome pitbulių kergimus veislyno viduje, taip pat ir lauke visoje Europoje.
Mūsų medelynas yra Latvijoje (Europa, Europos Sąjunga). Netoli Rygos (Latvijos sostinė). Bet mes parduodame pitbull šuniukus visoje Europoje ir JAV. Galimas pristatymas. Siuntimo suma priklauso nuo to, kurioje šalyje gyvenate. Arba galite atvykti/skristi pas mus. Ir tuo pačiu pasiimkite savo geriausią amerikiečių pitbulterjero šuniuką.
Dognik Bulls pitbulių veislynas šiuo metu parduoda keletą berniukų ir mergaičių. Nepraleiskite progos tapti grynaveislio, gerai išauklėto, atletiško pitbulio, turinčio kilmę, savininku.
Pagarbiai, Veronika Voitovska.

Veislyno pitbulterjerai Dognik Bulls