Waga Pitbulla ciągnąca Polskę

Przeciąganie ciężarów to rodzaj zawodów sportowych, w których psy przeciągają duży ładunek na krótkim dystansie. Zwykle odległość wynosi 5 metrów. Psy pokazują swoją siłę, wytrzymałość, zdrowie. W zawodach mogą startować tylko zdrowe psy w wieku powyżej 1 roku.

Przede wszystkim wśród uczestników zawodów w podnoszeniu ciężarów są to pitbulle. Pit bull i ciągnięcie ciężarów to coś silnego, potężnego i spektakularnego. Pitbulle wykazują najwyższe szanse w zawodach z podnoszeniem ciężarów. Stosunek wagi pitbulla do wielkości ładunku sięga ponad 100 razy.

American Pit Bull Terrier to niesamowita rasa psów. Są zdolni do tego, czym jest każdy inny pies. Ale jednocześnie ich zdrowie jest znacznie lepsze. Ich kontakt z właścicielem jest znacznie silniejszy. Zawody w podnoszeniu ciężarów odbywają się corocznie w Polsce. Absolwenci hodowli amerykańskich pitbulterierów „Dognik Bulls” Polska stale uczestniczą i wygrywają, odbierają nagrody.

Na zdjęciu pitbulle w wadze ciągnące Polskę. Na zdjęciu tylko psy z hodowli Dognik Bulls.

Jeśli chcesz poważnie podważyć swojego pitbulla, najpierw zdobądź go w pełni zbadany przez weterynarza. Zwróć szczególną uwagę na układ mięśniowo-szkieletowy i układ sercowo-naczyniowy swojego pitbulla.

Jeśli szukasz gdzie kupić szczeniaka pitbulla w Polsce, jeśli planujesz, że Twój pit bull będzie w przyszłości zajmował się podnoszeniem ciężarów (pit bull weight pulling Polska), to skontaktuj się z naszą hodowlą. Pomożemy Ci wybrać najlepszego szczeniaka do wyhodowania przyszłego mistrza w podnoszeniu ciężarów.

Instagram hodowla ciężarów ciągnący pit bull Polska — dognikbulls

Email- dognikb@gmail.com