Як усиновити пітбультер’єра з Іспанії. Реальність


Ви вирішили усиновити пітбультер’єра. Ви почули, що в Іспанії багато американських пітбуль тер’єрів на адопцію.
Я тісно пов’язана і з іспанськими пітбультер’єрами і з чистопородними американськими пітбуль тер’єрами в Європі в принципі. Тому я розповім вам всі плюси та мінуси усиновлення пітбуль тер’єру з Іспанії.
Перше, що ви повинні розуміти. Чистопородні пітбуль тер’єри (з родоводом) дуже рідко потрапляють до притулків у Європі взагалі. Так, вони можуть туди потрапити через поганого господаря, але це рідкість. Тобто в Іспанії вам на усиновлення запропонують собаку, зовні схожу на пітбуля. Але його мама чи тато могли бути собакою будь-якої іншої породи, а бабуся дворняжкою. Тому ви не можете прогнозувати, що поведінка такого собаки буде як у справжнього американського пітбуль тер’єра. Тобто це активність, азарт, любов до людей та дітей. Другий момент. Саме в Іспанії дуже серйозні закони щодо розведення домашніх тварин. Це спеціальні вимоги щодо утримання собак та нормативні акти, відкриття приватних підприємств (аутономо) для сплати податків, отримання ліцензії від іспанського уряду на право розводити собак. Ліцензію отримати дуже важко. Тому в Іспанії практично немає заводчиків американських пітбуль тер’єрів. Я знаю лише двох на всю величезну Іспанію.
Далі, коли ви знайдете собаку, який вам сподобається, вам потрібно буде заповнити анкету. В анкеті будуть питання про вашу родину, де ви живете (будинок чи квартира), чи є у вас інші тварини, чи є у вас діти. Найчастіше саме на цьому етапі людям відмовляють в усиновленні пітбулю з Іспанії. Їх неохоче віддають у сім’ї з дітьми (оскільки ці собаки фактично не пітбулі, а метиси з невідомою психікою). Також неохоче віддають людям без досвіду з пітбулями чи стаффордширськими тер’єрами.
Далі одним із важливих пунктів є особистий візит. Якщо ви в Іспанії, ви можете приїхати в притулок і познайомитися з тер’єром пітбуль. Якщо ви мешкаєте в іншій країні, це неможливо. Або вам відмовить, або наполягатимуть щоб ви прилетіли на знайомство. Це дуже адекватний пункт, він справді необхідний. Порахуйте, скільки коштуватиме переліт до Іспанії та назад.
Далі вам потрібно буде сплатити щось на кшталт «компенсації за вихід із притулку». Це кілька сотень євро. У них входить робота притулку, мікрочіпування та вакцинація пітбуль тер’єру.
Якщо притулок знаходиться не в центральних містах на зразок Мадрида, Барселони і так далі, то ви ще сплатите за транспортування до великого міста. А притулки і не мають права там перебувати, за суворими іспанськими законами. Вони можуть бути тільки на віддаленій від людських будов території з величезними обмеженнями. Тож ще кілька сотень євро ви заплатите на весь цей транспорт. До речі, за іспанськими законами, навіть транспорт собак із притулку має бути особливим. Це не може бути просто особиста машина будь-якого волонтера. Хоча тут багато хто не виконує цей пункт закону.
Як людина, знайома з іспанською флорою та фауною, має вас попередити. Практично всі собаки, що знаходяться в притулках Іспанії (та американські пітбуль тер’єри та інші породи) хворіють на лейшманіоз. Ця хвороба передається собакам із укусами комарів. Вона невиліковна. Можна лише підтримувати організм у стані ремісії. Але кілька разів на рік будуть загострення. Лікування дуже дороге. Будьте готові до цього. Ця хвороба поширена Іспанії, Італії, частини Франції.
Пам’ятайте, не завжди пітбуль тер’єр потрапляє до притулку та його одразу всиновлюють. Іноді собаки мешкають там півроку, рік, два роки. Вони адаптуються до життя у притулку та їм важко у сім’ї. І потенційним власникам також важко. Собака має свої звички. Наприклад, вити о 2 годині ночі. Страждати тривогою розлуки і так далі.
Ви повинні розуміти, що якщо ви хочете усиновити, взяти на адопцію пітбуль тер’єра з Іспанії, це буде нелегко. І дуже дорого. Фактично, ви врятуєте життя собаці. Але вона не пітбуль тер’єр у реальності.
По-людськи я вас підтримую і допоможу звернутися до потрібних притулків в Іспанії. Але якщо ви не готові до всіх цих труднощів, просто купіть цуценя американського пітбуль тер’єра. Справжнього, з родоводом. Виховайте його під себе з дитинства і живіть щасливо.
У моєму розпліднику пітбуль тер’єрів Dognik Bulls можна купити цуценя. Зв’яжіться зі мною, щоб обговорити всі деталі. Ми доставляємо собак по всій Європі, в Америку, Бразилію та Канаду.
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls


Як усиновити пітбультер’єра з Іспанії, пітбуль тер’єр Іспанія на адопцію, пітбуль тер’єр з притулку Іспанії