Yetiştiricisi american bully Türkiye


Resmi American Bully çiftliği «Dognik Bulls»a hoş geldiniz. 2011 yılından beri faaliyet göstermekteyiz. Ben resmi bir American Bully yetiştiricisiyim, adım Veronika Voitovska.
Şu anda kulübede «standart» tip, leylak renginde yavrular var. 2 erkek 4 kız satılıktır. Bu çiftleşmeden bir American Bully yavrusunun fiyatı 2000 Euro’dur. Yavrular gitmeye hazır. ABKC (American Bully Kennel Club) belgeleri, aşıları olan bir Avrupa veteriner pasaportu, resmi olarak kayıtlı bir mikroçipleri var.
Yavrularımız orman içinde bir evde yaşıyor, temiz hava soluyor. Her gün yürüyorlar ve çok sağlıklılar. Tüm yavru köpekler ilk köpek yavrusu sosyalleşmesini tamamlamıştır.
Üreme çifti 815 Bully Camp Noise (ABD’den ithal edilmiştir) x Valor Inter Plato Afelia Diamond (ABD/İspanya).
Yavruların babası sergilerde yer alır.
Her köpek yavrusu kendi kişiliğine sahiptir. Bazıları daha yüksek, bazıları daha düşük. Bazıları daha aktif, bazıları sakin. Birisi oyuncaklarla oynamayı sever, birisi insanların eline oturmayı sever.
Her bir köpek yavrusu hakkında daha fazla bilgi edinmek ve daha fazla fotoğraf ve video almak için bizimle iletişime geçin.
American Bully yavrularını canlı göstermekten ve sizleri tanımaktan mutluluk duyacağız. Bir köpek yavrusu satın alırken sizi ilgilendiren tüm konuları ele alacağız. Aileniz için mükemmel kabadayı köpek yavrusu seçmenize yardım etmemize izin verin.
Çiftliğimize gelme imkanınız yoksa video link üzerinden yavruları gösterip seçim yapmanıza yardımcı oluyoruz. Dünyanın her yerine teslimat vardır. Köpeklerimiz zaten dünyanın 20 ülkesinde yaşıyor.
American Bully yavrularının fotoğrafları:


Herhangi bir soru ile yazın. Yetiştiricisi american bully Türkiye:
E-posta: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls