Зареєстровані заводчики пітбулів


Наш розплідник американських пітбультер’єрів офіційно зареєстрований в кінологічній асоціації ADBA (American Dog Breeders Association. Ми — офіційні зареєстровані заводчики пітбулів і працюємо з породою з 2011 року. За багато років роботи, в нашому розпліднику пітбулів «Dognik Bulls» народжено багато чемпіонів виставок та спортивних чемпіонів. Наші американські пітбультер’єри живуть у 25 країнах світу: в США, Фінляндії, Естонії, Латвії, Литві, Польщі, Україні, Білорусі, Россії, Ірландії, Великобританії, Шотландії, Австрії, Франції, Іспанії, Італії, Бельгии, Швейцарії, Болгарії, Нідерландах, Румунії, Австрії, Швеції, Німеччині, Чехії.
Приклади наших американських пітбультер’єрів. Краще один раз побачити, ніж сто разів почути:
American pitbull terrier kennelPitbull terrier kennel AmericanAmerican pitbull terrier kennel
В основному наша племінна робота ґрунтується на імпортованих зі США американських пітбультер’єрах. З невеликим додаванням крові європейських пітбулів.
У нашому розпліднику «Dognik Bulls» можна купити здорове цуценя пітбуля, від обстежених, здорових, з титулами батьків.
Ми часто робимо виїзні в’язки пітбулів. Для отримання екстраординарних щенят. Їдемо до інших країн, тиждень живемо там і в’яжемо наших собак до топ-кобелів породи пітбуль.
Це-наше життя і наша робота. Ми — відповідальні та відомі зареєстровані заводчики пітбулів.
Ціна щеня пітбуля в середньому у нас: 1700-2000 євро. Щоб купити у нас цуценя, розкажіть про себе, написавши нам.
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls

Зареєстровані заводчики пітбулів. Заводчики пітбулів у США, Фінляндії, Естонії, Латвії, Литві, Польщі, Україні, Білорусі, Росії, Ірландії, Великобританії, Шотландії, Австрії, Франції, Іспанії, Італії, Бельгії, Швейцарії, Болгарії, Нідерландах, Румунії, Австрії, Швеції, Німеччині , Чехія.