Заводчики пітбулів Україна

Заводчики пітбулів Україна


Ласкаво просимо до розплідника чистопородних американських пітбультер’єрів Українa. Мене звуть Veronika Voitovska і я заводчик розплідника собак Dognik Bulls. На сайті нашого розплідника ви можете побачити відмінних представників породи «пітбуль», розібратися в родоводі (і зрозуміти чому родовід важливий для пітбуля), а також вибрати і купити собі цуценя пітбуля.
Багато років ми займалися виведенням «досконалого американського пітбультер’єру». Спочатку наш розплідник привіз до Європи старі крові Америки і Бразилії, що зарекомендували часом крові. Ці пітбулі стали основоположниками нашого розплідника та нашої лінії розведення американських пітбультер’єрів. Покажу вам як виглядають справжні пітбулі з Dognik Bulls Україна:

Я впевнена, що ви побачите різницю між нашими пітбультер’єрами та іншими пітбулями. Наші собаки дуже драйвові, азартні, вони люблять свого господаря та люблять життя. Пітбулі з «Dognik Bulls» мають відмінні м’язи, великі красиві голови, стабільну нервову систему. Ми багато подорожуємо світом, відвідуємо виставки та змагання для американських пітбультер’єрів. Також я, Veronika Voitovska, часто проводжу експертизу на виставках собак як сертифікований експерт-кінолог. З упевненістю можу сказати, пітбулі з Dognik Bulls це собаки дуже високої якості. Ми дуже відомі в Європі заводчики пітбулів.
Ми використовуємо такі кревні лінії в нашому розпліднику пітбулів: OFRN, Lonzo, Jumbo, Red Alert, DDWW. Це відмінні лінії пітбулів, з урівноваженою нервовою системою, хоробрими, з хорошим здоров’ям (додатково всі собаки нашого розплідника обстежені на відсутність породних генетичних хвороб, мають сертифікати).
Скільки коштують цуценята в нашому розпліднику пітбулів? Середня ціна цуценя питбуля 1500-2500 євро. У цю ціну входить чудове щеня, вакцинація відповідно до віку, зареєстрований мікрочіп, європейський ветеринарний паспорт. Додатково ми даємо великі матеріали щодо харчування, виховання, дресирування цуценя на початковому етапі життя. Ця пам’ятка допомагає всім власникам-початківцям виростити чудового цуценя правильно.
Яких власників ми розглядаємо для собак із нашого розплідника пітбулів Україна? Людей зі стабільними відносинами у сім’ї, зі стабільною роботою та доходом. Людей, які готові приділяти час щоб виховати здорового та активного американського пітбультер’єру.
Зі свого боку ми вкладаємо максимум сил та уваги у вирощування цуценят, поки вони перебувають у розпліднику. Це включає ранню соціалізацію з іншими собаками, дітьми, чотириразовий вигул на вулиці з дитинства (починаючи з віку 1 місяць від народження), привчання до повідця та нашийника, купання, підстригання кігтів. Наш розплідник знаходиться у лісі. Тому цуценята та дорослі собаки живуть в екологічно чистому місці.
Щоб купити питбуля в розпліднику питбулей Україна, напишіть нам. У першому повідомленні розкажіть про себе та свою сім’ю:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Пітбультер’єри з нашого розплідника мешкають у 25 країнах світу. При необхідності, ми організовуємо доставку у цуценя у вашу країну та місто.
На даний момент у нашому розпліднику є кілька цуценят пітбуля на продаж. Зв’яжіться з нами, щоб купити собаку своєї мрії.
З повагою, заводчик та власниця розплідника пітбулів Україна-Veronika Voitovska.

Заводчики пітбулів Україна