Здоров’я виставкових, спортивних та матчевих пітбулів

Veronika Voitovska with puppies
Здоров’я — запорука довголіття будь-якої породи собак. У американських пітбультер’єрів дуже добре здоров’я і ось чому.
Історично, американські пітбультер’єри поділяються на два типи: перший тип це виставкові та спортивні американські пітбультер’єри. Другий тип-матчові пітбулі. Тобто, ті, з якими займаються нелегальними боями пітбулів. Але і для тих, і для інших важливе здоров’я, інакше собака не зможе виконувати свою функцію.
Розплідники, в яких продаються виставкові та спортивні пітбулі, дуже дбають про здоров’я. Основа здоров’я — це профілактика. Тому всім американським пітбультер’єрам складають генетичні породні тести. У кожній породі собак є гени, які несуть хвороби, властиві саме певній породі собак. У американських пітбультер’єрів це тести на атаксію мозочка, атрофію сітківки очей другого типу, гіперурикозурію. У нашому розпліднику пітбулів Dognik Bulls всі собаки тестовані на відсутність цих захворювань. Це означає, що цуценята від наших собак ніколи не хворітимуть на ці хвороби.
Щорічно кожному пітбулю необхідні обстеження, для виявлення прихованих або патологій, що розвиваються. Найголовніше, що можна обстежити: розгорнутий загальний та біохімічний аналіз крові. Ціна такого обстеження – приблизно 100 євро. А також це ціна спокою за свого собаку. У нашому розпліднику американських пітбультер’єрів «Dognik Bulls» всі суки-мами проходять ці обстеження, щоб бути впевненими, що вони здорові і можуть вагітніти. Адже тільки здоровий собака, що багато гуляє, добре їсть, народить здорове потомство.
Ми рекомендуємо також щорічно робити ехо-кардіографію серця пітбулям.
Загалом, у розплідниках виставкового та спортивного спрямування, добре стежать за здоров’ям пітбулів. Адже ці собаки відвідують виставки та спортивні змагання, де одержують серйозні навантаження.
Щодо пітбулів так званого «робочого розведення». Найчастіше ніхто (майже ніхто) не тестує їх на відсутність породних генетичних захворювань. Але оскільки вони беруть участь у матчах (тобто у нелегальних боях собак), то ними посилено займаються. Тренування на силу та витривалість, спеціальні методи спортивного тренінгу, спеціальне харчування тощо. Адже матч триває від 20 хвилин до кількох годин, іноді навіть 3:00. Кожен, хто вижив, собака відновлюється. І нерідко потім знову йде у матчі. Тому всі собаки, що вижили після цього, — 100% собаки з відмінним здоров’ям.
Наш розплідник американських пітбультер’єрів Dognik Bulls проти будь-якої нелегальної діяльності, пов’язаної з породою пітбуль або з будь-якою іншою породою. У цій статті я лише описую нинішню ситуацію зі здоров’ям пітбулів з огляду на всі аспекти розведення американських пітбультер’єрів.
У нашому розпліднику основний напрямок розведення — це спорт. А також просто активні, з гарною психікою пітбулі для сімей. Ось так круто виглядають здорові американські пітбультер’єри спортивного розведення. Всі ці собаки відносяться до нашого розплідника пітбулів «Dognik Bulls»:
best online dog trainerBest dog handlerAmerican pitbull terrier kennelAmerican pitbull terrier kennelPitbull terrier kennel American
Якщо ви хочете купити цуценя пітбуля (виставкового/спортивного/компаньйона в сім’ю), пишіть нам:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Ціна щеня в середньому 2000 євро. Залежить від кожного конкретного цуценя, його батьків, його родоводу.
Наші пітбулі живуть у 25 країнах світу. Ми доставляємо цуценят пітбуля по всьому Європейському Союзу, СНД, Америці та Канаді.
З повагою, керівник розплідника американських пітбультер’єрів.

Здоров’я виставкових, спортивних та матчевих пітбулів