Zilā trīskrāsu amerikāņu kausla kucēni


2024. gada jūnijā mūsu amerikāņu bulliju audzētavā “Dognik Bulls” piedzims kucēni! Gaidām American Bully kucēnus zilā trīskrāsā un tikai zilā (pelēkā) krāsā.
Kucēnu māte: Dognik Bulls Lilibet. Atvests no Krievijas. Viņa ir apskatījusi veterinārārstu un ir vesela. Nav šķirnes ģenētisku slimību. Vienreiz jau esmu dzemdējusi amerikāņu tēviņu. Visi kucēni izauga par ideāliem American Bully šķirnes pārstāvjiem.
Kucēnu tēvs: Chaw Li Iva San Attilus. Atvests no Krievijas. Pārbaudīts un vesels. Ir pilnīgi veseli ģenētiskie testi (smadzenīšu ataksija, tīklenes atrofija, deģeneratīva mielopātija, hiperurikozūrija). Latvijas čempions, Baltkrievijas lielčempions. “Bully Show 2023” uzvarētājs Amerikas kauslinieku specializētajā izstādē Latvijā. Ir lieliskas nāsis, elpošanas sistēma, ir izturīgs un veselīgs.
Abi vecāki pilnībā atbilst American Bully šķirnes standartam. Reti zila trīskrāsu krāsa. Vecākiem ir labi attīstītas nāsis (nav šauras, kā daudziem slimiem amerikāņu kausļiem). Kucēnu vecākiem ir labas acis un plakstiņi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka bieži sliktas kvalitātes American Bullies plakstiņi ir nokareni. Nākotnē plakstiņu nokareniem būs nepieciešama operācija. Mūsu zilo trīskrāsu amerikāņu huligāniem tāda nav. Kucēnu vecāki labi panes karstumu un daudz staigā. Viņiem ir absolūti taisnas ķepas, labi gurni un pakaļkāju leņķi. Astes ir pareiza garuma, bez līkumiem.
Mūsu amerikāņu bully audzētava “Dognik Bulls” ir šķirnē kopš 2011. gada. Mēs patiešām zinām, kā dzemdēt un izaudzināt ideālu amerikāņu kausla kucēnu. Un pats galvenais, vesels kucēns.


Kādi ir nosacījumi zilā trīskrāsu kucēna iegādei mūsu audzētavā American Bully? Kucēna cena 3000 eiro. Depozīts par kucēna rezervāciju ir 500 eiro (iekļauts kucēna gala cenā). Visi kucēni nonāk jaunās mājās no 8 līdz 15 nedēļu vecumam. Tas ir atkarīgs no tā, uz kuru valsti dosies katrs kucēns (katrai valstij ir savi noteikumi). Izbraukšanas brīdī visiem mūsu American Bully kucēniem ir vakcinācijas, reģistrēts mikročips, Eiropas veterinārā pase, ABKC (American Bully Kennel Club) ciltsraksti un pirkšanas un pārdošanas līgums par tīršķirnes kucēnu. Kā papildu bonusu visi American Bully kucēnu īpašnieki no audzētavas Dognik Bulls saņem atgādinājumu par to, kā viņu kucēns auga un attīstījās. Instrukcijās ir arī norādīts, kā un ko barot, kā pareizi staigāt kucēnu, iepazīstināt ar kucēnu visu ģimeni utt. Tiek apspriesti American Bully kucēnu audzināšanas pamati. 20 A4 lapas ar ļoti noderīgu ekskluzīvu informāciju. Turpinām konsultēt arī mūsu kucēnu saimniekus pēc kucēna pārdošanas, tiem, kam ir Dognik Bulls suņi, tas ir bez maksas.
Gaidām zilas trīskrāsu un tīri zilas American Bully kucēnus «kabatas» un «klasiskā» tipos. Fotoattēlā redzami kucēnu vecāki pārošanās dienā.
Mūsu amerikāņu kauslinieki dzīvo 25 valstīs visā pasaulē. Palīdzēsim ar piegādi uz Jums nepieciešamo pilsētu/valsti.
Lai rezervētu American Bully kucēnu 2024. gadā, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Ar cieņu, Veronika Voitovska. Amerikāņu labākās kauslinieku audzētavas “Dognik Bulls” īpašnieks. Eksperts suņu apstrādātājs. Ārsts. Dzīvnieku psihologs.

Blue American Bully kucēni, zili trīskrāsaini American Bully kucēni, American Bully kucēni 2024, pērciet zilu American Bully, pērciet pelēko American Bully, pērciet zilu trīskrāsu American Bully.