Zilie american bully kucēni


Audzētava Dognik Bulls pārdod skaistu American Bully kucēnu ekskluzīvā zilā krāsā!
Izcila, spēcīga, plata, spēcīga American Bully meitene. Vecums — 3 mēneši. Dax, Phenom, Eminent asinis.
Segvārds pēc ciltsraksta — Dognik Bulls Branwen.
Rakstura apraksts: Aktīvs, laipns, labi saprotas ar cilvēkiem un dzīvniekiem. Kad nāk pie mums izvēlēties kucēnus, pirmais iet uz kontaktu. Viņš iet uz visiem cilvēkiem, nebaidās no neviena, mīl sēdēt uz rokām. Spēlējas ar visām rotaļlietām. Viņa pilnīgi bezbailīgi izpētīja visu bērnudārza teritoriju.
Izskata apraksts: liela galva, lieliska pāreja no pieres uz degunu, perfekta apmatojuma pigmentācija. Spēcīgs ķermenis. Gludas, spēcīgas, spēcīgas ķepas. Ideāla garuma aste. Nav diskvalificējošu defektu. Piemērots izstādēm un audzēšanai. Mēs arī apsveram iespēju pārdot tikai mīlošai ģimenei, kura vēlas iegādāties skaistu un veselīgu amerikāņu kausla kucēnu. Paredzamais veids ir spēcīga «pocket».
Dognik Bulls Branwen ir augstas klases kucēns. Kopā ar viņu jūs baudīsiet dzīvi, pastaigājieties parkā, pa mežiem, dosieties uz ezeru, staigāsiet pa pilsētu un izbaudīsiet dzīvi. Viņa ir pilnīgi vesela, tāpat kā viņas vecāki. Tāpēc veterinārārstu apmeklēsiet tikai reizi gadā – veikt ikgadējās kompleksās vakcinācijas. Brenvens mīl cilvēkus un bērnus. Tāpēc visa jūsu ģimene būs priecīga par tik mazu un laipnu American Bully kucēnu.
Uz jaunām mājām viņa pārcelsies pilnībā vakcinēta, ar starptautiskajā Eiropas datubāzē reģistrētu mikročipu, ar Eiropas veterināro pasi, ar ciltsrakstiem. Pilns dokumentu komplekts.
Fotogrāfijas no «American Bully blue puppies». Dognik Bulls Branwen:


Tēvs: 815 Bully Camp Noise. Atvests no ASV. Valsts čempions izstādēs. Brīvs no ataksijas (american bully šķirnes slimība).


Māte: Dognik Bulls Lilibeth. Atvests no Krievijas. Brīvs no ataksijas (american bully šķirnes slimība).


Rakstiet mums, lai iegādātos zilu American Bully kucēnu:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Var ierasties pēc kucēna uz audzētavu personīgi. Vai arī mēs organizēsim piegādi. Mūsu zilie American Bully kucēni dzīvo 20 valstīs visā pasaulē.
Ar cieņu, bērnistabas vadītāja Veronika Voitovska