Зоопсихолог для собак із притулку
Доброго дня. Мене звуть Veronika Voitovska, я сертифікований зоопсихолог. Маю український та великобританський сертифікати з зоопсихології. Є експертом-кінологом та чинним суддею на виставках собак у Європі. Суддя спортивні змагання для собак. Лікар. Власниця великого розплідника собак. На даний момент у моєму розпліднику 15 дорослих собак. Я щодня консультую людей та їхніх собак як зоопсихолог. Консультирую всіх цуценят та вже дорослих собак, народжених у моєму розпліднику «Dognik Bulls». Виступаю на радіо, телебаченні, пишу наукові статті. Якщо коротко, маю просто величезний реальний досвід у зоопсихології, поведінці собак та вирішенні поведінкових проблем.
Працюю також із собаками із притулків. За часів, коли я жила в Україні, я неодноразово підбирала та спала вуличних собак. Їх у цій країні багато. Це дикі собаки, що не звикли до людей, до будинку, до розслаблення в будинку. Навпаки, у багатьох таких собак будинок викликав стрес, а вулиця і відкритий простір-розслаблення та розуміння ситуації. З такими собаками працювати найважче. Зазвичай саме такі собаки потрапляють до притулків у країнах на кшталт України, Білорусі, Росії.
Собаки з притулків у Європі-це зовсім інша ситуація. Оскільки в Європі немає безпритульних собак, то до притулків потрапляють лише собаки, які раніше були домашніми. Так, вони звикли до своїх попередніх господарів. Так, вони у стресі від зміни обстановки. Але їм точно знайоме звичайне, рутинне домашнє життя. Будинок, квартира, люди-це для них не новинка. Найчастіше у таких собак я працюю з тривогою розлучень, з неохайністю (кал і сеча в квартирі чи будинку), з гавкотом. З відмовою виходити надвір. Із неприйняттям нової родини. З агресією та захистом своєї їжі. З агресією до дітей. Все це можна вирішити, головне — розуміти зоопсихологію собак з притулку. Причини, що призвели до такої поведінки. І варіанти їх вирішення для кожного собаки індивідуальні. Хоча особисто я не підтримую варіанта брати собаку з притулку до маленьких дітей. Діти для собак-істоти непередбачувані, непрогнозовані і викликають тривогу, іноді агресію. Якщо ви виберете собаку неправильно (візьмете занадто тривожний, агресивний, навіть боягузливий) — за це відповість ваша дитина. Тож краще не ризикувати дітьми. Якщо у вас є діти до 14 років, то не беріть собаку з притулку. Краще купіть собаку у заводчика та заберіть її у віці від двох до чотирьох місяців. Це найоптимальніший вік для звикання до сім’ї.
Якщо ви вже взяли собаку з притулку і вона виявляє настороженість чи агресію до дитини, то вам точно потрібні консультації зоопсихолога. Особисто я навчу вас розуміти сигнали тіла собаки, розуміти моменти, коли собака може зреагувати на дитину. Навчу вас як поговорити з дитиною про поведінку біля собаки. Допоможу побудувати ієрархічні сходи між дитиною та собакою. На мій погляд, це найгостріше питання зоопсихології для собаки з притулку. Тому що якщо собака з притулку боїться виходити з дому, машин, різких звуків, то це шкодить тільки собаці і ми працюємо з собакою. І в цілому досягти розслаблення, розуміння та прийняття ситуації у голові у собаки можливо. А от коли собака живе в замкнутому приміщенні з дитиною і стежить в який момент його можна вкусити-ось це велика проблема.
Якщо у вас є собака з притулку з проблемою, ви можете записатися до мене на консультацію. За родом моєї діяльності я люблю всіх собак і допомагаю всім. І звичайно, маю досвід та розуміння як саме треба допомогти собакам із притулку. Якщо ви вже взяли собаку з притулку і шукаєте зоопсихолога, ви все робите правильно. Ви врятували ціле собаче життя. Моє завдання — допомогти вам і собаці жити комфортно і спокійно.
Для запису на консультацію напишіть мені:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Ціна консультації: 50 євро за 30 хвилин. Всі консультації зоопсихолога проводяться по онлайн відеозв’язку. Попередньо ви описуєте всі проблеми в поведінці собаки, які вас турбують. І я скажу вам, яка додаткова інформація від вас мені необхідна. А також які відеоматеріали від вас мені необхідні. Я консультую трьома мовами: англійською, російською, українською. Якщо ви не говорите жодною з цих мов, я надаю письмову консультацію через перекладач.
З повагою, Veronika Voitovska
Зоопсихолог для собаки з притулку, консультація зоопсихолога для собаки з притулку, проблеми поведінки у собак з притулку, агресія до дитини у собаки з притулку, собака з притулку зоопсихолог