Зоопсихолог для собаки онлайн

Cynolog Veronika Voitovska on radio
Вітаю. Мене звуть Veronika Voitovska. Я допоможу вирішити проблеми в поведінці вашого собаки.
Кілька слів про мій досвід та спеціалізацію. Я – людський лікар-терапевт. З 2011 року у мене розплідник серйозних порід собак: американських пітбультер’єрів та американських буллі. Ці породи вимагають багато уваги, дресирування, розуміння психології поведінки собак. Саме завдяки моїм собакам я зацікавилася зоопсихілогією глибше і почала її вивчати на професійному рівні. Всі мої знання я застосовую на моїх особистих собаках (а їх 15), а також на щенях мого розплідника. Я консультую випускників мого розплідника, інших людей з іншими собаками. Я сертифікований експерт-кінолог (сертифікація в Україні) та сертифікована за курсом благополуччя тварин (Європейський Союз). Також я є суддею монопородних виставок американських пітбультер’єрів у Європі.
Якщо коротко- у мене величезний особистий досвід плюс досвід роботи з іншими собаками. Тому я допоможу вам вирішити проблеми, які виникли у вас. Підкажу як поводитися з собакою, коли і як реагувати, як правильно прибрати певну поведінку. Як зрозуміти першопричину страхів та небажаної поведінки у цуценя чи собаки. І як на це вплинути. Я працюю як зоопсихолог онлайн з консультаціями через zoom та skype.

Veronika Voitovska with puppiesDog trainer courses Veronika Voitovska
Основні питання, з якими до мене звертаються:
1. Зрозуміти причину небажаної поведінки цуценя/ собаки та прибрати її.
2. Як прибрати агресію у цуценя/ собаки. Допоможу двом і більше тварин навчитися жити разом.
3. Як позбавити собаку/цуценя від стресу. Наприклад, від тривоги розлуки.
4. Як прибрати агресію у цуценя/ собаки до незнайомих людей на вулиці.
5. Привчити собаку піднімати все з землі на прогулянці. Сміття, кал, пляшки, пакети.
6. Відучити цуценя або дорослого собаку ходити в туалет будинку і вимазувати підлогу, стіни.
7. Привчити скиглити під дверима, бити в двері лапами і пазурами, гризти двері.
Я допомагаю вирішувати проблеми у поведінці тварин. Розуміючи особливості психіки собак, їх фізіологію, я виявляю, де саме є відхилення від норми і допоможу їх скоригувати.
Вам може знадобитися одна або кілька консультацій зоопсихілогу онлайн, щоб повністю вирішити проблему. Вартість однієї консультації: 30 хвилин = 50 євро.
Перед консультацією мені знадобиться докладна розповідь від вас про проблему (так як ви бачите цю проблему і що ви хочете отримати в результаті). А також відео проблеми. Іноді власники бачать проблему в чомусь одному, але я, як фахівець, бачу, що проблема зовсім в іншому.
Щоб забронювати консультацію, зв’яжіться зі мною зручним для вас способом:
Електронна пошта: dognikb@gmail.com
Інстаграм: dognikbulls
Консультації проводжу англійською або російською мовою.
З повагою, Veronika Voitovska

Dog judge on dog shows Veronika VoitovskaDog cynolog online