Zvierací psychológ pre psov online

Cynolog Veronika Voitovska on radio
Ahoj. Volám sa Veronika Voitovská. Pomôžem Vám vyriešiť problémy so správaním Vášho psa.
Pár slov o mojich skúsenostiach a špecializácii. Som ľudský terapeut. Od roku 2011 vlastním chovateľskú stanicu vážnych plemien psov: amerických pitbull teriérov a amerických bullies. Tieto plemená vyžadujú veľa pozornosti, výcviku a pochopenia psychológie správania psov. Práve vďaka mojim psom som sa začal viac zaujímať o psychológiu zvierat a začal som ju študovať na profesionálnej úrovni. Všetky svoje poznatky aplikujem na svojich osobných psoch (je ich 15) ako aj na šteniatkach mojej chovateľskej stanice. Absolventom mojej chovateľskej stanice a ostatným ľuďom radím aj iné plemená psov. Som certifikovaný psovod (certifikovaný na Ukrajine) a certifikovaný v kurze welfare zvierat (Európska únia). Som tiež porotcom na výstavách špeciálnych plemien amerického pitbulteriéra v Európe.
Mám skrátka veľa osobných skúseností plus skúsenosti s prácou s inými psami. Preto vám pomôžem vyriešiť problémy, ktoré máte. Poviem vám, ako sa správať k svojmu psovi, kedy a ako reagovať a ako správne odstrániť určité správanie. Ako pochopiť hlavnú príčinu strachu a nežiaduceho správania u šteniatka alebo psa. A ako to ovplyvniť. Pracujem ako online zoopsychológ s konzultáciami cez zoom a skype.

Dog trainer courses Veronika VoitovskaDog judge on dog shows Veronika Voitovska
Hlavné otázky, ktoré mi ľudia kladú:
1. Pochopte dôvod nežiaduceho správania šteniatka/psa a odstráňte ho.
2. Ako odstrániť agresivitu zo šteniatka/psa. Pomôžem dvom alebo viacerým zvieratám naučiť sa spolu žiť.
3. Ako odbremeniť psa/šteňa od stresu. Napríklad zo separačnej úzkosti.
4. Ako odstrániť agresivitu zo šteniatka/psa voči cudzím ľuďom na ulici.
5. Naučte svojho psa zbierať všetko zo zeme pri prechádzke. Odpadky, výkaly, fľaše, vrecia.
6. Odnaučte šteňa alebo dospelého psa chodiť doma na záchod a špiniť podlahu a steny.
7. Prestaňte kňučať pod dverami, udierať do dverí labkami a pazúrmi a obhrýzať dvere.
Pomáham riešiť problémy so správaním zvierat. Pochopením zvláštností psychiky psov a ich fyziológie zistím, kde presne existujú odchýlky od normy a pomôžem ich napraviť.
Na úplné vyriešenie problému možno budete potrebovať jednu alebo viac konzultácií s psychológom domácich zvierat online. Cena jednej konzultácie: 30 minút = 50 eur.
Pred konzultáciou od vás budem potrebovať podrobný príbeh o probléme (ako vidíte tento problém a čo chcete vo výsledku dosiahnuť). A tiež video o probléme. Niekedy majitelia vidia problém v jednej veci, ale ja ako špecialista vidím, že problém je úplne inde.
Ak sa chcete objednať na konzultáciu, kontaktujte ma spôsobom, ktorý vám vyhovuje:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Konzultácie vediem v anglickom alebo ruskom jazyku.
S pozdravom Veronika Voitovská

Veronika Voitovska with puppiesDog cynolog online