Zvířecí psycholog pro psy online

Cynolog Veronika Voitovska on radio
Ahoj. Jmenuji se Veronika Voitovská. Pomohu Vám vyřešit problémy s chováním Vašeho psa.
Pár slov o mých zkušenostech a specializaci. Jsem lidský terapeut. Od roku 2011 vlastním chovatelskou stanici seriózních plemen psů: amerických pitbulteriérů a amerických bullies. Tato plemena vyžadují hodně pozornosti, výcviku a porozumění psychologii chování psů. Právě díky mým psům jsem se začal více zajímat o psychologii zvířat a začal jsem ji studovat na profesionální úrovni. Veškeré své znalosti aplikuji na svých osobních psech (je jich 15) i na štěňatech své chovatelské stanice. Absolventům své chovatelské stanice i dalším lidem radím s jinými psími plemeny. Jsem certifikovaný psovod (certifikovaný na Ukrajině) a certifikovaný v kurzu welfare zvířat (Evropská unie). Jsem také rozhodčím na výstavách speciálních plemen amerického pitbulteriéra v Evropě.
Zkrátka mám spoustu osobních zkušeností plus zkušenosti s prací s jinými psy. Proto vám pomohu vyřešit problémy, které máte. Řeknu vám, jak se ke svému psu chovat, kdy a jak reagovat a jak určité chování správně odstranit. Jak pochopit základní příčinu strachu a nežádoucího chování u štěněte nebo psa. A jak to ovlivnit. Pracuji jako online zoopsycholog s konzultacemi přes zoom a skype.

Dog trainer courses Veronika Voitovska

Dog judge on dog shows Veronika Voitovska
Hlavní otázky, které se mě lidé ptají:
1. Pochopte důvod nežádoucího chování štěněte/psa a odstraňte jej.
2. Jak odstranit agresivitu ze štěněte/psa. Pomohu dvěma a více zvířatům naučit se žít spolu.
3. Jak svému psovi/štěněti ulevit od stresu. Například z separační úzkosti.
4. Jak odstranit agresivitu štěněte/psa vůči cizím lidem na ulici.
5. Naučte svého psa, aby při procházce sbíral vše ze země. Odpadky, výkaly, lahve, pytle.
6. Odnaučte štěně nebo dospělého psa chodit doma na záchod a mazat podlahy a stěny.
7. Přestaňte kňučet pod dveřmi, mlátit do dveří tlapami a drápy a okusovat dveře.
Pomáhám řešit problémy s chováním zvířat. Když pochopím zvláštnosti psí psychiky a jejich fyziologii, zjistím, kde přesně jsou odchylky od normy, a pomohu je napravit.
K úplnému vyřešení problému možná budete potřebovat jednu nebo více konzultací s domácím psychologem online. Cena jedné konzultace: 30 minut = 50 eur.
Před konzultací od vás budu potřebovat podrobný příběh o problému (jak tento problém vidíte a co chcete ve výsledku získat). A také video o problému. Někdy majitelé vidí problém v jedné věci, ale já jako specialista vidím, že problém je úplně jinde.
Pro rezervaci konzultace mě kontaktujte způsobem, který vám vyhovuje:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Konzultace vedu v angličtině nebo ruštině.
S pozdravem Veronika Voitovská

Veronika Voitovska with puppiesDog cynolog online