American Bully Estonia Eesti

Tere tulemast ametlikku American Bully kennelisse «Dognik Bulls». Minu nimi on Veronika Voitovska ja olen kenneli omanik.

Meie Estonian American Bully kennelis saate tutvuda selle koeratõuga, õppida tundma tõeliste pullide olemust, osta endale kutsikas. American Bully kutsikate keskmine hind meie kennelis on 2000 eurot. Kui tegemist on lahkumispaarituse kutsikatega (ehk läheme võõra isase juurde, maksame paarituse eest, võtame enne paaritumist mitu korda analüüse ja progesterooni, sõidame 1000-3000 km ja tagasi, elame 5 päeva võõras linnas ja maal) on kallimad. Alates 3000-4000 eurot. Miks me mõnikord american bully paaritame? Kuna vajame ja olulist aretustööd tõuga «American Bully». Nii et mõnikord lisame oma aretusse teisi American Bully vereliine.

Meie kennelis on american bully «Pocket» tüüpi ja «Standard» tüüpi. Nüüd ma näitan teile, millised nad välja näevad. Pange tähele, et kõigil meie american bully on head ninasõõrmed (hingavad hästi talvel ja suvel), sügav rind (ja terved kopsud), tugevad liigesed (pöörame sellele kutsikate kasvatamisel erilist tähelepanu).

Meil on hetkel müügis Estonian American Bully kutsikad. Hind on 2000 eurot. Samuti saate broneerida kutsika meie American Bullies tulevastest pesakondadest. Broneeringu tagatisraha 500 eurot (sisaldub kutsika lõpphinnas). Mida tähendab Estonian American Bully kutsika broneerimine sinu jaoks? Saate broneerida esimese, teise või kolmanda isase või emase valiku meie Eesti american bully konkreetsest aretusest. Kui kutsikad sünnivad, saate sellest esimesena teada. Ja teie olete esimene, kes valib oma kutsika.

Miks on oluline Eesti American Bully kutsikas ette broneerida? Meie kennelis «Dognik Bulls» on kutsikatele alati järjekord. Seega, kui soovid konkreetset kutsikat (näiteks ainult sinist värvi ja ainult isast), siis broneeri aegsasti.

Kõik American Bully kutsikad lahkuvad meie kennelist 8 nädala vanuselt (vajadusel peatume pikemalt). Kutsikad on vaktsineeritud vanuse järgi, neil on registreeritud mikrokiip, Euroopa veterinaarpass, ABKC (American Bully Kennel Club) sugupuu.

Kui sul on küsimusi või oled valmis ostma Estonian American Bullyt, siis kirjuta meile. Esimeses sõnumis rääkige kindlasti endast, oma perest ja kodust, mida saate pakkuda American Bullyle meie koerakuudist «Dognik Bulls»:

E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654

Dognik Bullsi kennelist pärit American Bulls elab 23 riigis üle maailma. Kui vajate kohaletoimetamist, aitame teid. Enamasti praktiseerime isiklikku kohaletoimetamist. Või tulete kennelisse oma American Bully kutsika järele. Või toome teieni, ka välismaale (saate eest tasutakse eraldi). Professionaalsete koerte transpordifirmade teenuseid kasutame harva. Miks nii? Isiklik tutvus on meie jaoks oluline mitte ainult Internetis, vaid ka otseülekandes. Oluline on teada, et meie kutsikad satuvad parimatesse kodudesse, kus neid oodatakse ja kus neid armastatakse kogu elu. Vastutustundlikule Eesti American Bully kasvatajale on isiklik tutvus parim valik.

Sarnased artiklid:
Pitbulli kutsikad Eesti

American Bully Estonia. American Bully Eesti. American bully kennel «Dognik Bulls» Eesti. American bully kennel «Dognik Bulls» Estonia