Kutsikad on müügil pitbullide kennelis «Dognik Bulls»! Sündis 1. juulil 2023. Sündis 10 kutsikat (3 emast ja 7 isast). Kasvanud vanematepaarist:
Isa – Miller’s Wild Storm aka Castle. Toodud Ameerika kuulsast spordilasteaiast (Real Deal Chocolates).
Ema — Dognik Bulls Indiana. Toodud Dagestanist töötavast lasteaiast.
Mõlemad vanemad tegelevad spordiga, neil pole Ameerika pitbullterjeri tõugu geneetilisi haigusi. Kutsikate isa on tituleeritud näitustel ja spordis multitšempioniks.
Fotod vanematest «osta pitbull Eesti»:


Fotod kutsikatest «pitbulli kutsikad Eesti«:


Hetkel on müügis 3 pitbulli emast ja mitu pitbulli isast. Ülejäänud kutsikad on juba broneeritud (tagatisrahaga) Soome, Poola, Rumeenia. Kutsika hind on 1500 eurot. Broneeringu tagatisraha 500 eurot (sisaldub kutsika koguhinnas).
Kõik pitbulli kutsikad on kasvanud metsas. Suhelge iga päev 7 lapsega (nii ei tekiks meie pitbullidel teie lastega suhtlemisel probleeme). Nad söövad super-premium kutsikatoitu.
Kõik pitbulli kutsikad 8-nädalaselt saavad esimese põhjaliku vaktsineerimise, Euroopa veterinaarpassi, registreeritud mikrokiibi ja ADBA sugupuu. Ja nad võivad minna uutesse kodudesse.
Meie kennelis eesti Ameerika pitbullterjeri kutsika ostmiseks kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Dognik Bullsi Ameerika pitbullterjeri kenneli lühiajalugu:
Oleme Ameerika Pit Bull Terjereid käsitlenud alates 2011. aastast. Meie kennel on ametlikult registreeritud ADBA-s (American Dog Breeders Association). Meie kassikasvatuse pitbullid elavad 23 riigis üle maailma. Dognik Bullsi pitbulle on Eestis, Soomes, Leedus, Lätis, Poolas, Ukrainas, Valgevenes, Venemaal, Austrias, Tšehhis, Saksamaal, Itaalias, Hispaanias, Taanis, Hollandis, Suurbritannias, Šotimaal, Iirimaal, USA-s (Ameerika) , Rootsi, Prantsusmaa, Rumeenia, Belgia.
Millised näevad välja Dognik Bullsi kennelist pärit täiskasvanud pitbullid:

Sarnased artiklid:
Pitbull koere kennel Eesti
Pitbulli kutsikad Eesti Estonia
Ameerika pitbull terjer Eesti

Pitbulli kutsikad Eesti. Ameerika pitbull terjer Eesti. Osta pitbull Eestis