American Bully Lietuva

Sveiki atvykę į oficialų American Bully veislyną «Dognik Bulls». Mano vardas Veronika Voitovska ir aš esu veislyno savininkė.
Mūsų American Bully Lithuania veislyne galite susipažinti su šios veislės šunimis, sužinoti apie tikrų bulių prigimtį, įsigyti sau šuniuką. Vidutinė American Bully šuniukų kaina mūsų veislyne – 2000 eurų. Jei tai šuniukai iš išvykimo kergimo (tai yra, einame pas svetimą patiną, mokame už kergimą, kelis kartus prieš poravimą atliekame tyrimus ir progesteroną, nuvažiuojame 1000-3000 km ir atgal, gyvename 5 dienas svetimame mieste ir šalyje) yra brangesni. Nuo 3000-4000 eurų. Kodėl mes kartais susiporuojame su Amerikos patyčiomis? Kadangi mums reikalingas ir svarbus veislinis darbas su veisle «American Bully». Todėl kartais į savo šunų veisimą įtraukiame ir kitų American bully giminių.
Mūsų veislyne yra «Pocket» tipo ir «Standartinio» tipo Amerikos Bullies. Dabar aš jums parodysiu, kaip jie atrodo. Atkreipkite dėmesį, kad visi mūsų Amerikos chuliganai turi geras šnerves (gerai kvėpuoja žiemą ir vasarą), gilią krūtinę (ir sveikus plaučius), tvirtus sąnarius (augindami šuniukus į tai skiriame ypatingą dėmesį).

Šiuo metu parduodame lietuvių American Bully šuniukus. Kaina 2000 euru. Taip pat galite užsisakyti šuniuką iš būsimų mūsų Amerikos Bullies vadų. Užsakymo užstatas 500 eurų (įskaičiuotas į galutinę šuniuko kainą). Ką jums reiškia „Lithuanian American Bully“ šuniuko užsakymas? Galite užsisakyti pirmą, antrą ar trečią patino ar patelės pasirinkimą iš konkretaus mūsų American Bully Lithuania kergimo. Kai gims šuniukai, sužinosite pirmieji. Ir jūs būsite pirmasis, kuris išsirinks savo šuniuką.
Kodėl svarbu iš anksto rezervuoti lietuvio amerikietiškojo šuniuko šuniuką? Mūsų veislyne «Dognik Bulls» visada yra eilė šuniukų. Todėl jei norite konkretaus šuniuko (pavyzdžiui, tik mėlynos spalvos ir tik patino), tuomet rezervuokite iš anksto.
Visi American Bully šuniukai iš mūsų veislyno palieka 8 savaičių amžiaus (jei reikia, apsistojame ilgiau). Šuniukai turės vakcinaciją pagal amžių, registruotą mikroschemą, Europos veterinarinį pasą, ABKC (American Bully Kennel Club) kilmės dokumentus.
Jei turite klausimų ar esate pasiruošę įsigyti American Bully Lithuania, rašykite mums. Pirmoje žinutėje būtinai papasakokite apie save, savo šeimą ir namus, kuriuos galite pasiūlyti mūsų šunų veislyno „Dognik Bulls“ american bully:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654

Amerikos buliai iš veislyno Dognik Bulls gyvena 23 pasaulio šalyse. Jei jums reikia pristatymo, mes jums padėsime. Dažniausiai mes praktikuojame asmeninį pristatymą. Arba atvykstate į veislyną savo American Bully šuniuko. Arba atvežame Jums, taip pat ir į užsienį (už pristatymą mokama atskirai). Profesionalių šunų vežimo įmonių paslaugomis naudojamės retai. Kodėl taip? Asmeninė pažintis mums svarbi ne tik internete, bet ir gyvai. Svarbu žinoti, kad mūsų šuniukai atsiduria geriausiuose namuose, kur jų laukia ir bus mylimi visą gyvenimą. Asmeninė pažintis – geriausias pasirinkimas atsakingam American Bullies Lietuva veisėjui.

 

 

Panašūs straipsniai:
Pitbull Vilnius

American Bully Lietuva. American bully veislynas «Dognik Bulls» Lietuva. American bully šuniukai Lietuva