Pitbull Vilnius

Sveiki atvykę į Vilniaus amerikiečių pitbulterjerų veislyną „Dognik Bulls“. Pitbulius auginame nuo 2011 m. Mūsų veislyne galite susipažinti su pitbuliais ir įsigyti pitbulių šuniuką.
Visi mūsų šunys turi seniausios pasaulyje pitbulių organizacijos ADBA – Amerikos šunų augintojų asociacijos – kilmės dokumentus. Mūsų šunų protėvius galima atsekti 1800-aisiais, iki pat Pit Bull veislės atsiradimo pradžios. Mes, aš ir mano vyras Veronika Voitovska ir Ihoris Havrykas, esame profesionalūs pitbulių augintojai. Dabar parodysiu, kaip atrodo suaugę Vilniaus pitbuliai iš veislyno Dognik Bulls:

Kodėl pitbulo šuniuką geriau pirkti oficialiame darželyje, o ne tik iš oficialaus veisėjo? Yra daugiau patirties veislyne. Kadangi šuniukai veislyne gimsta dažniau, jie turi savo veisimo liniją ir daug žinių apie amerikiečių pitbulterjerų veislę. Pavyzdžiui, norite nusipirkti juodą pitbulio patelę, kuri yra aktyvi ir maloni žmonėms. Ieškote kur jo nusipirkti ir susiraskite veisėją (ne veislyną!) savo mieste. Ir šis veisėjas turi pirmą šuniukų vadą savo gyvenime, iš savo mėgstamos kalytės. Visi šuniukai raudoni, jis absoliučiai neskiria ką jie išaugs, kokį charakterį turės (juk patirties neturi, tik vidinę intuiciją, kuri neveikia kalbant apie genetiką ir veislinius šunis). O šis veisėjas savo šuniukus nuoširdžiai laikys geriausiais ir pasakos, kad turi vieną raudonojo pitbulio patinėlį pardavimui. Pirkite šį patiną vietoj juodos patelės ir būsite laimingi. Tai jums pasakys šis veisėjas. Bet ar tai atneš jums laimę? Tai nebuvo tavo svajonių šuo. Nei išore, nei charakteriu. Darželyje yra atvirkščiai. Ateikite pas mus, papasakokite apie save ir savo šeimą, pasakykite, kokio šuniuko norite – šuniuko lyties, spalvos, charakterio, dydžio. O mes diskutuojame, kokius pitbulių kergimus turėsime šiemet ir kokių galime sulaukti šuniukų. Kartu nusprendžiame iš kokio poravimosi tikėsitės šuniuko. Juk tai nuostabu! Tikrai žinote, kad esame patyrę žmonės, suprantame šuniukus nuo pat jų gimimo, nes jau antrą dešimtmetį turime pitbulterjerų patirtį. Nesiūlysime pirkti „raudonojo patino pitbulio“, jei atėjote nusipirkti juodos patelės. Kartu su jumis lauksime, kol turėsime jums tinkamą šunį.
Mūsų veislynas žinomas visame pasaulyje. Mūsų pitbuliai gyvena 23 pasaulio šalyse! Mes žinome, kaip išsiųsti šuniuką į bet kurią šalį, kaip užauginti puikų šeimos šunį, kaip išmokyti raumeningą pitbulį ir dar daugiau. Visa tai pasakojame savo pitbulių pirkėjams. Su lopšelio-darželio absolventais visada bendraujame ir visada padėsime bei patarsime.
Visi mūsų šuniukai į naujus namus keliauja paskiepyti, su registruota mikroschema, su Europos veterinariniu pasu, su ADBA kilmės dokumentais. Gyvenimo veislyne metu šuniukai gatve vaikšto 4 kartus per dieną. Ir bendrauja su 7 vaikais (mūsų ir kaimynų vaikais). Jūs gaunate grynaveislį, gerai socializuotą, sveiką pitbulį iš Dognik Bulls veislyno.
Dabar parduodami juodos, raudonos, kreminės, šokoladinės spalvos šuniukai. Taip pat galima rezervuoti pitbulių šuniukus iš išvykimo į Lenkiją!
Jei norite šaunaus, gražaus, protingo, šeimyninio pitbulio, susisiekite su mumis bet kokiu patogiu būdu. Mūsų pitbulių kaina 1500-2000 eurų:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Pagarbiai Vilniaus pitbulių veislyno vadovė — Veronika Voitovska.

Panašūs straipsniai:
Pitbulių veislynas
Pitbulių augintojas
Amerikieciu pitbulis parduoda

Pitbull Vilnius. Amerikiečių pitbulterjeras Vilnius. Pitbulių veislynas Vilnius