Witamy na oficjalnej stronie hodowli American Bully «Dognik Bulls». Nazywam się Veronika Voitovska i jestem właścicielką hodowli.
W naszej hodowli American bully Polska możesz zapoznać się z tą rasą psów, poznać charakter prawdziwych bully, kupić sobie szczeniaka. Średnia cena szczeniąt American Bully w naszej hodowli to 2000 euro. Jeśli są to szczenięta z krycia wyjściowego (czyli idziemy do obcego samca, płacimy za krycie, kilka razy robimy badania i progesteron przed kryciem, jedziemy 1000-3000 km iz powrotem, mieszkamy 5 dni w obcym mieście i kraju) są droższe. Od 3000-4000 euro. Dlaczego czasami łączymy się w pary z American Bully? Ponieważ potrzebujemy i ważnej pracy hodowlanej z rasą «American Bully«. Czasami więc dodajemy do naszej hodowli inne rody rasy American Bully.
W naszej hodowli są rasy American Bullies w typie «Pocket» oraz «Standard». Teraz pokażę wam, jak wyglądają. Należy pamiętać, że wszystkie nasze American Bully mają dobre nozdrza (dobrze oddychają zimą i latem), głęboką klatkę piersiową (i zdrowe płuca), mocne stawy (zwracamy na to szczególną uwagę przy wychowywaniu szczeniąt).

W tej chwili mamy na sprzedaż szczenięta rasy American Bully Polska. Cena wynosi 2000 euro. Możesz również zarezerwować szczeniaka z przyszłych miotów naszych American Bully. Zadatek rezerwacyjny 500 euro (wliczony w ostateczną cenę szczeniaka). Co zyskujesz, rezerwując szczeniaka rasy American Bully w Polsce? Możesz zarezerwować pierwszego, drugiego lub trzeciego wyboru samca lub samicę z konkretnego krycia naszych American Bully Polska. Kiedy urodzą się szczenięta, będziesz pierwszą osobą, która się o tym dowie. I będziesz pierwszym, który wybierze swojego szczeniaka.
Dlaczego ważna jest wcześniejsza rezerwacja szczeniaka rasy American Bully w Polsce? W naszej hodowli «Dognik Bulls» po szczenięta zawsze ustawia się kolejka. Dlatego jeśli chcesz konkretnego szczeniaka (na przykład tylko niebieskiego koloru i tylko samca), zarezerwuj z wyprzedzeniem.
Wszystkie szczenięta American Bully opuszczają naszą hodowlę w wieku 8 tygodni (w razie potrzeby mamy dłuższe pobyty). Szczenięta będą posiadały szczepienia wiekowe, zarejestrowany mikroczip, europejski paszport weterynaryjny, rodowód ABKC (American Bully Kennel Club).
Jeśli masz pytania lub jesteś gotowy na zakup American Bully Polska, napisz do nas. W pierwszej wiadomości koniecznie opowiedz nam o sobie, swojej rodzinie i domu, który możesz zaoferować American Bully z naszej hodowli psów „Dognik Bulls”:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654

American Bulls z hodowli Dognik Bulls mieszkają w 23 krajach na całym świecie. Jeśli potrzebujesz dostawy, pomożemy Ci. Najczęściej praktykujemy odbiór osobisty. Albo przychodzisz do hodowli po swojego szczeniaka American Bully. Lub przywieziemy do Ciebie, w tym za granicę (dostawa jest płatna osobno). Rzadko korzystamy z usług profesjonalnych firm zajmujących się transportem psów. Dlaczego? Znajomość osobista jest dla nas ważna nie tylko w Internecie, ale także na żywo. Warto wiedzieć, że nasze szczenięta trafiają do najlepszych domów, w których są oczekiwane i będą kochane przez całe życie. Osobista znajomość jest najlepszą opcją dla odpowiedzialnego hodowcy American Bully Polska.

Podobne artykuły:
Szczeniaki Pitbulla Polska

American Bully Polska. Hodowla american bully «Dognik Bulls» Polska. Szczenięta american bully Polska