American bully tipa standarts Latvija

Vai meklējat, kur Latvijā iegādāties American Bully «standarta» tipa? Es sveicu jūs American bully audzētavas lapā «pocket» un «standarta» tipā — Dognik Bulls. Mūsu audzētava nodarbojas ar brīnišķīgas suņu šķirnes — «American Bully» izstrādi.
American bully ir laipns, drosmīgs, muskuļots suns. Lieliski piemērots dzīvošanai pilsētā. Viņi var dzīvot arī laukos, bet vienmēr ar dzīvošanu mājā. American bully nevar dzīvot ārā sava īsā kažoka dēļ.
Mūsu audzētavā american bully standard type Latvija var iepazīties ar īstiem buļļiem, uzzināt to raksturu, pastaigāties ar suņiem audzētavā. Un arī nopērc Latvijā american bully tipa standarta kucēnu.
Es jums parādīšu, cik skaisti ir mūsu amerikāņu buļļi. Fotoattēlā tas ir American Bully «standarta» veidā no mūsu suņu audzētavas:

Kādas American Bully krāsas ir mūsu audzētavā? Ceriņi, ceriņi trīskrāsaini, zili, zili trīskrāsaini, sarkani — tādi american bully dzimst mūsu audzētavā.
Kādi dokumenti ir mūsu american bully? Visi mūsu pieaugušie american bullyi un kucēni ir pilnībā vakcinēti, visiem ir Eiropas veterinārā pase, reģistrēta mikroshēma, ABKC ciltsraksti (amerikāņu organizācija, pasaulē lielākā amerikāņu kauslinieku ciltsraksti).
Kāda ir cena American Bully puppies tipa standarta Latvijai mūsu audzētavā? Kucēna parastā cena ir 2000 eiro (depozīts kucēna rezervēšanai 500 eiro, tas ir iekļauts kucēna kopējā cenā). Kucēni no ceļojošajiem pāriem (kad mēs audzējam savus suņus ar American Bully tēviņiem citās valstīs vai citos kontinentos): 3000-4000 eiro.
Lai iegādātos american bully tipa standartu Latvija, rakstiet mums. Noteikti pastāstiet mums par sevi, par savu pieredzi ar suņiem, par savu ģimeni. Un par jūsu vēlmēm latviešu american bully kucēnam:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654

Mums ir piegāde visā pasaulē. Mūsu American bully standard dzīvo 23 valstīs visā pasaulē.

Līdzīgi raksti:
American bully Latvija

American bully tipa «standarta» Latvija