Ieškote kur įsigyti «standartinio» tipo American Bully Lietuvoje? Sveikinu jus į American bully veislyno puslapį „pocket“ ir „standart“ – Dognik Bulls. Mūsų veislynas užsiima nuostabios šunų veislės – „American Bully“ – vystymu.
„American Bully“ yra malonus, drąsus, raumeningas šuo. Puikiai tinka gyventi mieste. Jie taip pat gali gyventi kaime, bet visada su gyvenimu namuose. American bully negali gyventi lauke dėl trumpo kailio.
Mūsų veislyne American bully type standard Lietuva galite susipažinti su tikrais buliais, išmokti jų charakterį, pasivaikščioti su šunimis veislyne. O taip pat įsigyti šuniuką American bully tipo standartą Lietuvoje.
Parodysiu, kokie gražūs mūsų amerikietiški buliai. Nuotraukoje tai „standartinio“ tipo „American Bullies“ iš mūsų šunų veislyno:

Kokių spalvų American Bully yra mūsų veislyne? Alyvinė, alyvinė trispalvė, mėlyna, mėlyna trispalvė, raudona – tokie american bully gimsta mūsų veislyne.
Kokius dokumentus turi mūsų American bully? Visi mūsų suaugę American bully ir šuniukai yra pilnai vakcinuoti, visi turi Europos veterinarijos pasą, registruotą mikroschemą, ABKC kilmės dokumentus (amerikietiška organizacija, didžiausia pasaulyje Amerikos patyčių kilmės knyga).
Kokia kaina American Bully puppies tipo standartinis Lietuva mūsų veislyne? Įprasta šuniuko kaina – 2000 eurų (užstatas už šuniuko rezervaciją – 500 eurų, jis įskaičiuotas į bendrą šuniuko kainą). Šuniukai iš keliaujančių poravimosi (kai veisiame savo šunis su American Bully patinais kitose šalyse ar kituose žemynuose): 3000-4000 eurų.
Norėdami įsigyti American Bully tipo Standard Lietuva, parašykite mums. Būtinai papasakokite apie save, apie savo patirtį su šunimis, apie savo šeimą. O apie tavo palinkėjimus lietuvio american bully šuniukui:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654

Mes turime pristatymą visame pasaulyje. Mūsų American bully standartiniai gyvena 23 šalyse visame pasaulyje.

Panašūs straipsniai:
American Bully Lietuva

Amerikos chuliganų tipo „standartinė“ Lietuva