American bully tüüpi standard Eesti

Kas otsite, kust osta Eestis «Standard» tüüpi American Bullyt? Tervitan teid American bully kenneli lehel «pocket» ja «standard» tüüpi — Dognik Bulls. Meie kennel tegeleb imelise koeratõu – «American Bully» arendamisega.
American Bully on lahke, julge ja lihaseline koer. Suurepärane linna elamiseks. Nad võivad elada ka maal, kuid alati koos elamisega majas. American bully ei saa oma lühikese karva tõttu väljas elada.
Meie kennelis American bully type standard Eesti saab tutvuda tõeliste pullidega, õppida nende iseloomu, jalutada koertega kennelis. Ja osta ka kutsika Ameerika bully tüüpi standard Eestis.
Ma näitan teile, kui ilusad on meie American bully. Fotol on meie koerakuudist pärit «standard» tüüpi American Bully:

Mis värvi American Bully on meie kennelis? Lilla, lilla trikoloorid, sinine, sinine trikoloor, punane — sellised American bully sünnivad meie kennelis.
Millised dokumendid on meie American bully? Kõik meie täiskasvanud American bully ja kutsikad on täielikult vaktsineeritud, kõigil on Euroopa veterinaarpass, registreeritud mikrokiip, ABKC sugupuu (Ameerika organisatsioon, maailma suurim Ameerika kiusajate sugupuu).
Mis on Ameerika bully tüüpi standard Eesti kutsikate hind meie kennelis? Kutsika tavahind on 2000 eurot (kutsika broneerimise tagatisraha on 500 eurot, see sisaldub kutsika koguhinnas). Rändpaarituste kutsikad (kui kasvatame oma koeri koos American Bully isastega teistes riikides või teistel kontinentidel): 3000-4000 eurot.
Ameerika bully tüüpi standardi Eesti ostmiseks kirjuta meile. Rääkige meile kindlasti endast, oma kogemustest koertega, oma perest. Ja sinu soovidest eesti american bully kutsikale:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654

Meil on kohaletoimetamine kogu maailmas. Meie American bully standard  elab 23 riigis üle maailma.

Sarnased artiklid:
American Bully Estonia Eesti

American bully tüüpi «standard» Eesti