Sveiki atvykę į amerikos pitbulterjero Dognik Bulls veislyną. Mano vardas Veronika Voitovska, esu veislyno Dognik Bulls pitbulių veislyno savininkė. Su amerikiečių pitbulterjerų veisle dirbu nuo 2011 m.


Kadangi mūsų veislynas pitbulius veisia labai ilgą laiką, turime savo supratimą, koks turi būti pitbulis. Dognik Bulls pitbuliai visiškai atitinka mūsų norus. Išoriškai tai vidutinio dydžio šunys, gerai raumeningi, didelėmis galvomis, gilia ir plačia galinga krūtine. Visi mūsų pitbuliai atrodo harmoningai ir proporcingai. Jie turi puikius raumenis net ir be didelio fizinio krūvio vien dėl pirmos klasės genetikos. Iš prigimties amerikiečių pitbulterjerai veislyne yra aktyvūs, azartiniai, vairuojantys. Tuo pačiu metu meilus visiems savo šeimos nariams. Jie puikiai sutaria su kitais namų gyvūnais. Jie turi stabilią psichiką ir puikiai sugyvena su vaikais. Taip, pitbulių šuniukus parduodame net šeimoms su naujagimiais. Juk kažkada mūsų pitbuliai gyveno su mūsų naujagime dukra. Kasdien lopšelyje vaikšto 7 vaikai (mūsų dukra ir kaimynės vaikai). Jie žaidžia su šuniukais ir suaugusiais šunimis, padeda jiems socializuotis. Mūsų veislynas įsikūręs miške, o šuniukai auginami ekologiškai švarioje vietoje.
Visi mūsų pitbuliai yra Amerikos ADBA (American Dog Breeders Association) kilmės. Būtent ADBA kilmės dokumentai yra labiausiai vertinami Amerikos pitbulterjerų pasaulyje. Visi veislyno šuniukai į naujus namus keliauja su ADBA kilmės dokumentais, veterinariniu Europos pasu, registruota mikroschema, dehelmintizuoti ir paskiepyti. Šuniuko kaina veislyne – maždaug 1000-2000 eurų (priklauso nuo šuniuko tėvų, paties šuniuko ir pan.).
Dabar aš jums parodysiu mūsų šunų veislyno Dognik Bulls suaugusius amerikiečių pitbulterjerus:


Šiuo metu parduodame pitbulių šuniukus. Norėdami užsisakyti ir įsigyti pitbulo šuniuką iš veislyno, rašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654

Beje, mūsų pitbuliai gyvena 23 pasaulio šalyse. Todėl, jei jums reikia pristatymo, mes padėsime.
Pagarbiai Veronika Voitovska, Amerikos pitbulterjerų veislyno vadovė.

Panašūs straipsniai:
Pitbulis: nuotrauka, charakteris, veislės aprašymas
Pirkite pitbulį Lietuvoje

Amerikiečių pitbulterjerų veislynas. Pitbull šuniukai. Pitbulis Lietuva Amerikiečių. pitbulterjeras Lietuva