Pirkite pitbulį Lietuvoje

Ieškote kur įsigyti pitbulį Lietuvoje? Sveiki atvykę į oficialų pitbulių veislyną Dognik Bulls (ADBA registracija, dirba nuo 2011 m.). Pas mus galite nusipirkti pitbulį. Jūsų pasirinkimas: vyriškas arba moteriškas, bet kokia spalva (juoda, ruda, raudona, brinkštinė, kreminė). Su bet kokiu charakteriu: aktyvesniu ar ramesniu šuniuku.
Kokios mūsų pitbulių kainos? 1000-2500 eurų. Kainos priklauso nuo daugelio faktorių, apie tai jau esame parašę straipsnį. Tiesiog parašykite arba skambinkite mums ir pasakykite apie savo pageidavimus būsimam pitbulo šuniukui. Taip pat pasakykite kokia +- kaina už pitbulo šuniuką jums tinka. Pitbesnių nei 1000 eurų pitbulių šuniukų neturime. Tai minimali kaina už gerą psichiką ir kilmę turintį pitbulį.
Visi šuniukai iš mūsų pitbulių veislyno Dognik Bulls į naujus namus keliauja paskiepyti, su mikroschema, su ES veterinariniu pasu, su ADBA kilmės dokumentais. Beje, pitbulių šuniukus pristatome po visą pasaulį. Mūsų pitbuliai gyvena 22 pasaulio šalyse. Todėl jei nesate Lietuvoje/Latvijoje/Estijoje, padėsime pristatyti šuniuką. Beje, dabar turime parduoti pitbulių šuniukus. Galimi patinai ir patelės.
Taigi, pagaliau nusprendėte „pirkti pitbulį Lietuvoje“. Dabar aš jums parodysiu, kaip atrodo pitbuliai iš mūsų veislyno. Esame tikri, kad pas mus tikrai rasite savo svajonių pitbulį:

Электронная почта: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654


Pagarbiai Veronika Voitovska, pitbulių veislyno Dognik Bulls vadovė.

Panašūs straipsniai:
Amerikiečių pitbulterjero kaina
Pitbull Lietuva
Pitbulių veislynas

Pirkite pitbulį Lietuvoje. Pirkite amerikietišką pitbulterjerą Lietuva. Pitbull Lietuva. Pitbullių veislynas Lietuva.