Ceriņi amerikāņu bully pirkt


Profesionālā amerikāņu bully audzētava «Dognik Bulls» pārdod paaugušu kucēnu! American Bully meitene. Vecums — 7 mēneši. Ceriņu krāsa, ļoti maigs raksturs, no importētiem vecākiem.
Segvārds pēc ciltsraksta — Dognik Bulls Seo-Yun. Raksturs: maigs, sirsnīgs, absolūti nekonfrontējošs. Labi sadzīvo ar cilvēkiem, suņiem, bērniem. Nav agresijas un zooagresijas. Skaista ceriņu krāsa (ar aukstu nokrāsu, bez dzeltenas). Viņam nav ģenētiskas slimības, ko sauc par amerikāņu bully-cerebellar ataksiju.
Vecāki:
815 Bully Camp Noise tēvs, ievests no Amerikas, Ilinoisas štatā.
Valor Inter Plato Afelia Diamond māte, atvesta no Krievijas. Viņas vecāki tika atvesti no Spānijas un Amerikas.


Mūsu Lilac American Bully ir pilnībā vakcinēts, reģistrēts ar mikročipu, ABKC (American Dog Breeders Association) ciltsraksti, veterinārā Eiropas pase.
Kādas mājas mēs meklējam saviem amerikāņu bully? Kur ir stipras ģimenes, kur suni nekad nedos citiem cilvēkiem, kur mūsu kucēni būs mīlēti visu mūžu. Ja jums nav pieredzes ar suņiem, tas ir labi. Amerikāņu bully ir laba šķirne iesācējiem. Lai gan amerikāņu kausa izskats ir drausmīgs, viņi sirdī ir jauki kucēni.
Lai no mums iegādātos ceriņu amerikāņu bully, rakstiet audzētavai un pastāstiet par sevi:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654
Ar cieņu Veronika Voitovska, audzētavas Dognik Bulls vadītāja. Mēs darbojamies kopš 2011. gada. Mūsu amerikāņu buļļi dzīvo 21 pasaules valstī! American Bullies piegāde uz jebkuru vietu pasaulē.

Līdzīgi raksti:
Pērciet amerikāņu kausla kucēnu, pocket tipa. Latvija