Cik ilgi dzīvo amerikāņu buļļi

Esmu American Bully audzētavas «Dognik Bulls» vadītājs. Mūsu audzētava darbojas kopš 2011. gada un es zinu visu (vai gandrīz visu) par American Bully šķirni.


Cik ilgi dzīvo amerikāņu buļļi? Vidēji kausla dzīves ilgums ir 10-13 gadi. Kas nosaka iebiedētāja dzīves ilgumu? Piemēram, īsiem, ļoti platiem, ar elpošanas problēmām kausliniekiem (ar šaurām nāsīm, kas nevar normāli elpot), ar ārkārtīgi īsu purnu, ir īsāks mūžs. «Standarta» tipa amerikāņu buļļiem ir attīstītākas plaušas, deguns un vesela sirds. Viņi dzīvo ilgāk.
Mūsu audzētava nevēlas, lai American Bullies in the pocket type būtu suņi ar veselības problēmām. Tāpēc ar veselu sirdi, ar labām un platām nāsīm pie mums var iegādāties bully kucēnu «pocket» tipa. Mūsu amerikāņu kausli elpo, skrien ar velosipēdu, peld, staigā mežā! Mums ir arī «standarta» tipa American Bullies.
Visi mūsu buļļi ir izmeklēti un tiem nav nekādu problēmu ar sirds un asinsvadu sistēmu. Turklāt mēs varam pārbaudīt katra kucēna sirdi pirms došanās uz jaunu māju. Diezgan bieži mūsu American Bullies pircēji lūdz šo pakalpojumu. Ir iespējama arī bioķīmiskā asins analīze. Pēc pircēja vēlēšanās — ausu likšana. Visas šīs procedūras tiek apmaksātas atsevišķi no iebiedētāja kucēna izmaksām.
Ko darīt, lai amerikāņu kauslis dzīvotu laimīgi līdz mūža galam? Kucēns jāiegādājas no veseliem vecākiem. Reizi gadā veiciet asins analīzes un veiciet sirds ultraskaņu. Augošam amerikāņu kauslim ir jāsaņem mērens vingrinājums.
Šādi izskatās pieaugušie veselīgie amerikāņu bully no audzētavas Dognik Bulls:


Ja vēlaties iegādāties kucēnu vai jaunāko amerikāņu bully, rakstiet mums:
E-pasts: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654
Aptuvenās veselīgā American Bully izmaksas mūsu audzētavā ir 2000-2500 eiro.
Ar cieņu Veronika Voitovska, audzētavas Dognik Bulls vadītāja.

Līdzīgi raksti:
Amerikāņu bully audzētava Latvija