Sveiki atvykę į geriausią amerikiečių pitbulterjerų veislyną „Dognik Bulls“.

Mūsų veislynas yra vienas didžiausių Europos Sąjungoje. Oficialiai įregistruota ADBA (Amerikos šunų augintojų asociacija). Su pitbuliais dirbame nuo 2011 m.
Mūsų pitbuliai atvežami iš Amerikos, Brazilijos, Bulgarijos, Rusijos, Dagestano. Turime šių kraujo linijų pitbulius: OFRN (Old Family Red Nose-USA), Red Alert (JAV/Rusija), DDWW (Ukraina), Jumbo (Jugoslavija). Po daugelio metų veislinio darbo gavome savo veisimo liniją – Castlesline pitbullius.
Mūsų pitbuliai yra sveiki, atletiški, ištvermingi, raumeningi, stabilios psichikos šunys. Vienveislių ir visų veislių šunų parodų nugalėtojai. Geriausi pitbuliai iš veislyno Dognik Bulls taip pat laimi sporto varžybas daugelyje šalių. Mūsų pitbuliai gyvena su vaikais ir kitais gyvūnais. Mūsų veislyne šuniukai kasdien bendrauja su 7 vaikais! Taip pat mūsų pitbulių šuniukai bendrauja su suaugusiais veislyno šunimis. Didelį dėmesį skiriame visų veislyne esančių pitbulių šuniukų socializacijai. Kad sveiki, gražūs, puikios psichikos pitbuliai atkeliautų pas šeimininkus. Taip, kad pasiimi pitbulo šuniuką, pavadėlį į rankas ir iškart eini mėgautis pasivaikščiojimu.
Pristatome šuniukus visoje ES ir už jos ribų. Kadangi pitbuliai iš Dognik Bulls gyvena 22 pasaulio šalyse! Šuniukai iš veislyno yra paskiepyti, visi turi veterinarinį Europos pasą, mikroschemą, ADBA kilmės dokumentus. Visus šuniukus prieš išvykstant į naujus namus apžiūri veterinaras.
Mes iš tikrųjų esame geriausias pitbulių veislynas. Dėl pitbulo šuniuko pirkimo galite drąsiai susisiekti su mumis. Ateityje patariame visiems mūsų pitbulių savininkams. Padedame auginimui, edukacijai, parodoms, sportui.
Kelios suaugusių šunų nuotraukos iš geriausio pitbulių veislyno Dognik Bulls:


Norėdami įsigyti pitbulo šuniuką, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654
Dabar parduodame pitbulių šuniukus:
Patelė Dognik Bulls Highway to Hell. 1500 eurų


Patelė Dognik Bulls Kiss. 1500 eurų


Patelė Dognik Bulls Millarka. 1500 eurų


Patelė Dognik Bulls Fabiana. 1500 eurų


Patinas Dognik Bulls Red Hot Chili Pepper. 1500 eurų

Panašūs straipsniai:
Amerikiečių pitbulterjerų šuniukų rezervavimas