Hodowcy pitbulli Polska

Witamy na oficjalnej hodowli pitbulli «Dognik Bulls». Dlaczego właściwie jesteśmy najlepszymi hodowcami pitbulli w Polsce? Dlaczego warto wybrać hodowlę Dognik Bulls?
1. Z rasą American Pitbull Terrier współpracujemy od 2011 roku.
2. Nasze pitbulle to bystre głowy, bardzo zorientowane na właściciela, doskonałe psy sportowe i rodzinne.
3. Gwarantujemy brak chorób genetycznych rasy pitbull (ataksja móżdżkowa i zanik siatkówki drugiego typu).
4. Hodowla pitbulli «Dognik Bulls» posiada własny program hodowlany oparty na psach importowanych z Ameryki, Brazylii, Dagestanu, Rosji.
5. Jesteśmy doświadczonymi hodowcami pitbulli w Polsce. W naszej hodowli urodziło się ponad 300 amerykańskich Pitbull Terrierów.
6. Wszystkie pitbulle używane w naszej hodowli nie mają problemów zdrowotnych, chorób przewlekłych, alergii.
7. Kierownik hodowli «Dognik Bulls» — Veronika Voitovska. Dyplomowany ekspert kynolog, sędzia pokazowy American Pitbull Terrier, sędzia zawodów sportowych, lekarz ogólny.
8. Koszt szczeniaka pitbulla z hodowli Dognik Bulls obejmuje: całodobowy kontakt z właścicielami psów z naszej hodowli, szczeniak odrobaczony, zaszczepiony stosownie do wieku. Z europejskim paszportem weterynaryjnym, z zarejestrowanym mikroczipem, z rodowodem ADBA, z indywidualną adnotacją. Cena szczeniąt w naszej hodowli to 1500-2000 euro.
Ale lepiej raz zobaczyć niż sto razy usłyszeć. Spójrz na wspaniałe dorosłe pitbulle w naszej hodowli:

Jeśli chcesz kupić szczeniaka pitbulla w naszej hodowli, skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób. W pierwszej wiadomości opowiedz nam o sobie io domu, który możesz zaoferować naszemu szczeniakowi.
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Najczęściej zadawane pytania hodowcy pitbulli w Polsce:
Czy sprzedajemy pitbulla jako pierwszego psa? Tak, sprzedajemy. Nasze pitbulle mają doskonały mózg i stabilną psychikę. Początkujący również sobie z nimi poradzi, jeśli posłucha wszystkich rad szefa hodowli Dognik Bulls.
Czym pitbulle Dognik Bulls różnią się od pitbulli innych hodowców w Polsce? Jakość żywego inwentarza i cechy psów tej samej rasy, ale pochodzących z różnych hodowli, mogą być zupełnie różne. Typ, jakość i mentalność reprodukowanego potomstwa nie zależy od przynależności do konkretnej rasy, ale od priorytetów, wizji i doświadczenia hodowcy.
W hodowli nie gramy w ruletkę. Długa i systematyczna selekcja suk hodowlanych, analiza potomstwa, badanie sprzedawanych psów, system badań genetycznych pozwala nam zobaczyć najdokładniejszy i najpełniejszy obraz powtarzalnych cech każdej linii amerykańskich Pit Bull Terrierów iw każdym skojarzeniu.
Szczenięta — psy z przedrostkiem „Dognik Bulls”, które zobaczysz na zdjęciu i filmie w naszym zasobie, można kupić tylko w hodowli Dognik Bulls.
Jak odebrać szczeniaka pitbulla z hodowli Dognik Bulls?
Wszystkie szczenięta są gotowe do zmiany domu od 8 tygodnia życia. Do żłobka można przyjść osobiście. Lub po uzgodnieniu przywieziemy szczeniaka do Ciebie. Lub wyślemy go firmą dostarczającą zwierzęta, jeśli mieszkasz daleko. Nasze pitbulle mieszkają w 23 krajach na całym świecie. Wiemy dokładnie, jak dostarczyć szczeniaka pitbulla w dowolne miejsce.
Z poważaniem, hodowca pitbulli Polska — Veronika Voitovska, hodowla Dognik Bulls (rejestracja ADBA).

 

Podobne artykuły:
Hodowcy pitbulli
Najlepsza hodowla pitbulli w Polsce
Pitbull red nose hodowla Polska

Hodowca pitbull Polska. Hodowcy pitbulli