Hodowcy pitbulli

Pitbulle z hodowli «Dognik Bulls» mają silny charakter, pasję i popęd, doskonałe umięśnienie i stabilną psychikę. Nasze pitbulle są hodowane do życia zarówno w środowisku miejskim, jak i na wsi. Pitbulle z hodowli «Dognik Bulls» mieszkają z innymi zwierzętami oraz z dziećmi w każdym wieku (od 0+ miesięcy).
Jesteśmy oficjalnymi hodowcami pitbulli. Nazywamy się Veronika Voitovska i Ihor Havryk. Od 2011 roku zajmujemy się rasą American Pitbull Terrier. Hodowla pitbulli została oficjalnie zarejestrowana w systemie ADBA (American Dog Breeders Association).
Nasze pitbulle są zdrowe, nie mają alergii, dobrze radzą sobie w zawodach sportowych i wystawach. W naszej hodowli pitbulli «Dognik Bulls» urodzili się Championi Włoch, Łotwy, Estonii, Finlandii, Ukrainy, Rosji, Białorusi, Multichampions itp.
Tak pięknie prezentują się dorosłe amerykańskie pitbulteriery z hodowli «Dognik Bulls»:

Jesteśmy doświadczonymi hodowcami pitbulli, nasze linie hodowlane nastawione są na produkcję najwyższej jakości pitbulli spełniających wzorce rasy.
Kilka razy w roku mamy szczenięta pitbulla. Z krycia wewnątrz hodowli (cena takich szczeniąt to około 1500 euro). Oraz z kojarzeń wizytowych (cena takich szczeniąt to już od 2000 euro, ponieważ uzupełniamy i ulepszamy własne linie hodowlane, abyście otrzymali ponadklasowe szczenięta pitbulla).
Główna hodowla w szkółce budowana jest na pitbullach, które przywieźliśmy z Ameryki, Brazylii, Rosji, Dagestanu. To są linie sportowe i robocze amerykańskich Pitbull Terrierów.
W tej chwili w naszej hodowli jest kilka szczeniąt na sprzedaż, a także rezerwacje na przyszłe szczenięta pitbulla.
Aby kupić szczeniaka pitbulla od oficjalnych hodowców z hodowli Dognik Bulls, napisz do nas. Koniecznie opowiedz o sobie i swojej rodzinie w pierwszej wiadomości:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Wszystkie szczenięta trafiają do nowych domów z podstawową socjalizacją (przyzwyczajone do ulicy, obroży i smyczy), odrobaczone, zaszczepione, z europejskim paszportem weterynaryjnym, z zarejestrowanym mikroczipem, z rodowodem ADBA. Nawiasem mówiąc, przodków wszystkich pitbulli z hodowli Dognik Bulls można prześledzić poprzez rodowód (wersja papierowa i internetowa) aż do XIX wieku.
Jeśli nie możesz przyjść do hodowli, aby osobiście odebrać szczeniaka pitbulla, zorganizujemy dostawę. Pitbulle z Dognik Bulls mieszkają w 23 krajach na całym świecie.

Podobne artykuły:
Najlepsza hodowla pitbulli w Polsce
Pitbull red nose hodowla Polska
Pitbull hodowla blue

Hodowcy pitbulli. Hodowcy pitbulli w Polsce.