Pitbull hodowla blue

Witamy na oficjalnej hodowli pitbulli «Dognik Bulls». Tutaj możesz spotkać najlepszych przedstawicieli rasy American Pitbull Terrier i kupić sobie przyjaciela, szczeniaka pitbulla.
W naszej hodowli rodzą się szczenięta w różnych kolorach — kremowe, rude, czekoladowe, czarne, pręgowane. Czasami mamy blue pitbull szczenięta.
Pokażę wam dorosłe blue pitbulle z naszej hodowli:


Jak kupić blue pitbulla z naszej hodowli? Napisz do nas, opowiedz o sobie i swojej rodzinie, o swoim doświadczeniu w kynologii. Proszę pamiętać — rasowe blue pitbulle są rzadkie. Nie rodzą się często i są drogie. W związku z tym lista oczekujących na blue pitbulle w naszej hodowli jest długa. Możesz zastrzec sobie prawo wyboru blue szczeniaka. Kaucja rezerwacyjna wynosi 500 euro (całkowita cena blue pitbulla z hodowli to 2000 euro).
Skontaktuj się z nami w dogodny dla Ciebie sposób:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Krótko o szkółce: rasą pitbulli zajmujemy się od 2011 roku. Oficjalnie zarejestrowany w American Pitbull Owners Association — ADBA. Wszystkie nasze szczenięta pitbulla posiadają pełny rodowód, do nowych domów trafiają zaszczepione, z europejskim paszportem od lekarza weterynarii, odrobaczone, z mikroczipem. Doradzamy kupującym nasze szczenięta pitbulla przez całe życie psa.
Z poważaniem szefowa «pitbull hodowla blue» — Veronika Voitovska. Ekspert kynolog, sędzia pokazów pitbulli, sędzia zawodów w podciąganiu ciężarów, lekarz ogólny.

Podobne artykuły:
Pitbulla Warszawa
Pitbull hodowla

Pitbull hodowla blue. Blue szczenięta pitbulla. Hodowla pitbulli Polska