Jestem szefem hodowli American Bully «Dognik Bulls». Nasza hodowla działa od 2011 roku i o rasie American Bully wiem wszystko (lub prawie wszystko).


Jak długo żyją amerykańscy bully? Średnia długość życia łobuza wynosi 10-13 lat. Co decyduje o długości życia łobuza? Na przykład niskie, bardzo szerokie łobuzy z problemami z oddychaniem (z wąskimi nozdrzami, które nie mogą normalnie oddychać), z wyjątkowo krótką kufą, mają krótszą żywotność. Buhaje amerykańskie w typie „standardowym” mają bardziej rozwinięte płuca, nos i zdrowe serce. Żyją dłużej.
Nasza hodowla nie chce, aby American Bullies w typie kieszonkowym były psami z problemami zdrowotnymi. Dlatego możesz kupić u nas szczeniaka bully w typie «pocket» ze zdrowym sercem, z dobrymi i szerokimi nozdrzami. Nasi American Bullies oddychają, biegają na rowerze, pływają, spacerują po lesie! Posiadamy również American Bullies w typie «standard».
Wszystkie nasze buhaje zostały przebadane i nie mają problemów z układem sercowo-naczyniowym. Dodatkowo możemy zbadać serce każdego szczeniaka przed wyjazdem do nowego domu. Dość często kupujący nasze American Bullies pytają o tę usługę. Możliwe jest również biochemiczne badanie krwi. Na życzenie kupującego — bańki za uszy. Wszystkie te procedury są płatne oddzielnie od kosztów szczeniaka bully.
Co zrobić, aby American Bully żył długo i szczęśliwie? Musisz kupić szczeniaka od zdrowych rodziców. Raz w roku wykonaj badania krwi i wykonaj USG serca. Rosnący American Bully powinien otrzymywać umiarkowane ćwiczenia.
Tak wyglądają dorosłe, zdrowe American Bullies z hodowli Dognik Bulls:


Jeśli chcesz kupić szczeniaka lub juniora American Bully napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp +37127118654
Orientacyjny koszt zdrowego amerykańskiego Bully w naszej hodowli to 2000-2500 euro.
Z poważaniem, Veronika Voitovska, szefowa hodowli Dognik Bulls.

Podobne artykuły:
Hodowla Bully American Warszawa