Kiek gyvena Amerikos buliai

Esu Amerikos Bully veislyno „Dognik Bulls“ vadovas. Mūsų veislynas veikia nuo 2011 metų ir aš žinau viską (arba beveik viską) apie American Bully veislę.


Kiek gyvena Amerikos bully? Vidutinė smurtautojo gyvenimo trukmė yra 10-13 metų. Kas lemia priekabiautojo gyvenimo trukmę? Pavyzdžiui, trumpi, labai platūs, kvėpavimo problemų turinčių bully (siauromis šnervėmis, kurios negali normaliai kvėpuoti), kurių snukis itin trumpas, gyvenimo trukmė yra trumpesnė. „Standartinio“ tipo amerikiečių buliai turi labiau išsivysčiusius plaučius, nosį ir sveiką širdį. Jie gyvena ilgiau.
Mūsų veislynas nenori, kad „American Bullies in pocket type“ būtų šunys, turintys sveikatos problemų. Todėl „pocket“ tipo šuniuką pas mus galite įsigyti sveika širdimi, geromis ir plačiomis šnervėmis. Mūsų Amerikos bully kvėpuoja, bėgiokite su dviračiu, plaukiokite, vaikščiokite miške! Turime ir „standartinio“ tipo „American Bullies“.
Visi mūsų buliai buvo ištirti ir neturi problemų su širdies ir kraujagyslių sistema. Be to, prieš išvykstant į naujus namus galime ištirti kiekvieno šuniuko širdį. Gana dažnai mūsų „American Bullies“ pirkėjai prašo šios paslaugos. Taip pat galimas biocheminis kraujo tyrimas. Pirkėjo pageidavimu — ausų užkimšimas. Visos šios procedūros apmokamos atskirai nuo patyčių šuniuko išlaidų.
Ką daryti, kad „American Bully“ gyventų laimingai? Šuniuką reikia pirkti iš sveikų tėvų. Kartą per metus pasidaryti kraujo tyrimus ir širdies ultragarsą. Augantis amerikietiškas smurtautojas turėtų saikingai mankštintis.
Štai kaip atrodo suaugę sveiki Amerikos bully iš veislyno Dognik Bulls:


Jei norite įsigyti šuniuką ar jaunesnįjį American Bully, parašykite mums:
paštas: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654
Apytikslė sveiko American Bully kaina mūsų veislyne yra 2000-2500 eurų.
Pagarbiai Veronika Voitovska, veislyno Dognik Bulls vadovė.

Panašūs straipsniai:
Amerikiečių bully standart, pirkite Lietuvą