Olen American Bully kenneli «Dognik Bulls» juht. Meie kennel on tegutsenud aastast 2011 ja ma tean kõike (või peaaegu kõike) American Bully tõust.


Kui kaua Ameerika bully elavad? Keskmiselt on kiusaja oodatav eluiga 10-13 aastat. Mis määrab bully eluea? Näiteks lühikestel, väga laiadel, hingamisprobleemidega kiusajatel (kitsaste ninasõõrmetega, mis ei saa normaalselt hingata), ülilühikese koonuga on lühem eluiga. «Standard» tüüpi Ameerika pullidel on rohkem arenenud kopsud, nina ja terve süda. Nad elavad kauem.
Meie kennel ei taha, et taskutüüpi Ameerika kiusajad oleksid terviseprobleemidega koerad. Seetõttu võite meilt osta «pocket» tüüpi kiusaja kutsika terve südamega, heade ja laiade ninasõõrmetega. Meie Ameerikabully hingavad, jookse rattaga, uju, jaluta metsas! Meil on ka «standardset» tüüpi Ameerika bully.
Kõik meie pullid on läbi vaadatud ja neil pole probleeme südame-veresoonkonna süsteemiga. Lisaks saame enne uude koju lahkumist uurida iga kutsika südant. Üsna sageli küsivad meie American Bullies ostjad seda teenust. Võimalik on ka biokeemiline vereanalüüs. Ostja soovil — kõrvade kupatamine. Kõik need protseduurid tasutakse kiusatava kutsika maksumusest eraldi.
Mida teha, et American Bully elaks õnnelikult elu lõpuni? Peate ostma kutsika tervetelt vanematelt. Kord aastas võtke vereanalüüsid ja tehke südame ultraheli. Kasvav American Bully peaks saama mõõdukat treeningut.
Sellised näevad välja Dognik Bullsi kennelist pärit täiskasvanud terved Ameerika bully:


Kui soovid osta kutsikat või juunior American Bullyt, siis kirjuta meile:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654
Terve American Bully orienteeruv maksumus meie kennelis on 2000-2500 eurot.
Lugupidamisega Veronika Voitovska, kenneli Dognik Bulls juhataja.

Sarnased artiklid:
Lilla ameerika bully osta