Lilla ameerika bully osta

Lilla ameerika bully osta


Professionaalne Ameerika bully kennel «Dognik Bulls» müüb täiskasvanud kutsikat! American Bully tüdruk. Vanus — 7 kuud. Lilla värv, väga õrn iseloom, imporditud vanematelt.
Hüüdnimi sugupuu järgi — Dognik Bulls Seo-Yun. Iseloom: leebe, südamlik, absoluutselt mittekonfronteeriv. Elab hästi inimeste, koerte, lastega. Ei oma agressiivsust ja zooagressiooni. Ilus lilla värv (külma varjundiga, ilma kollaseta). Tal ei ole Ameerika kiusamisväikeataksia geneetilist haigust.
Vanemad:
Ameerikast Illinoisi osariigist imporditud 815 Bully Camp Noise isa.
Valor Inter Plato Afelia Diamond ema, toodud Venemaalt. Tema vanemad toodi Hispaaniast ja Ameerikast.


Meie Lilac American Bully on täielikult vaktsineeritud, mikrokiibiga registreeritud, ABKC (American Dog Breeders Association) põlvnemistunnistus, Euroopa veterinaarpass.
Milliseid kodusid me oma Ameerika bully otsime? Kus on tugevad pered, kus koera kunagi teistele inimestele ei anta, kus meie kutsikaid armastatakse kogu elu. Kui teil pole koertega kogemusi, on see hea. American Bully on hea tõug algajatele. Kuigi American Bully välimus on hirmuäratav, on nad hingelt armsad kutsikad.
Meilt lilla Ameerika bully ostmiseks kirjuta kennelisse ja räägi endast:
E-post: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
Whatsapp +37127118654
Lugupidamisega Veronika Voitovska, kenneli Dognik Bulls juhataja. Oleme tegutsenud aastast 2011. Meie American Bulls elavad 21 riigis üle maailma! Ameerika kiusajate kohaletoimetamine kõikjale maailmas.

Sarnased artiklid:
Osta pocket tüüpi ameerika bully kutsikas. Eesti