Kup liliowy amerykański bully

Kup liliowy amerykański bully


Profesjonalna hodowla bully amerykańskich «Dognik Bulls» sprzeda dorosłego szczeniaka! Amerykańska dziewczyna Bully. Wiek — 7 miesięcy. Kolor liliowy, bardzo łagodny charakter, po importowanych rodzicach.
Pseudonim rodowodowy — Dognik Bulls Seo-Yun. Charakter: łagodny, czuły, absolutnie niekonfrontacyjny. Dobrze dogaduje się z ludźmi, psami, dziećmi. Nie ma agresji i zooagresji. Piękny liliowy kolor (z zimnym odcieniem, bez żółtego). Nie ma genetycznej choroby amerykańskiej bully-móżdżkowej ataksji.
Rodzice:
Ojciec 815 Bully Camp Noise, importowany z Ameryki, Illinois.
Matka Valor Inter Plato Afelia Diamond, sprowadzona z Rosji. Jej rodzice zostali sprowadzeni z Hiszpanii i Ameryki.


Nasz Lilac American Bully jest w pełni zaszczepiony, zarejestrowany na mikroczip, rodowód ABKC (American Dog Breeders Association), z europejskim paszportem weterynaryjnym.
Jakich domów szukamy dla naszych American Bullies? Gdzie są silne rodziny, gdzie pies nigdy nie zostanie oddany innym ludziom, gdzie nasze szczenięta będą kochane przez całe życie. Jeśli nie masz doświadczenia z psami, to w porządku. American Bully to dobra rasa dla początkujących. Chociaż wygląd American Bully jest budzący grozę, w głębi serca są uroczymi szczeniętami.
Aby kupić od nas liliowego bully amerykańskiego napisz do hodowli i opowiedz nam o sobie:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: dognikbulls
WhatsApp +37127118654
Z poważaniem, Veronika Voitovska, szefowa hodowli Dognik Bulls. Działamy od 2011 roku. Nasze American Bulls mieszkają w 21 krajach świata! Dostawa American Bullies w dowolne miejsce na świecie.

Podobne artykuły:
Sprzedam szczeniaka american bully, kieszonkowy. Polska