Oficjalna hodowla pitbulli «Dognik Bulls» prowadzi sprzedaż szczeniąt. Nasze pitbulle mają 3 miesiące. Posiadają już wszystkie szczepienia, mikroczip, paszport weterynaryjny, rodowód ADBA. Zostało nam kilka szczeniąt z dwóch różnych skojarzeń amerykańskich pitbull terrierów.
I para rodziców i ich szczenięta (kup pitbulla):


2 para rodziców i ich szczenięta (ojciec import Ameryka — wielki mistrz wystaw i sportu, matka import Bułgaria):


Cena szczeniaka to 1500 euro. Na terenie Polski jest dostawa.
Nasze amerykańskie pitbull terriery są znane na całym świecie. Psy z naszej hodowli mieszkają w 21 krajach świata. Urodziliśmy mistrzów Włoch, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Białorusi, Rosji itd. w wystawach i sporcie. Nasze psy są zwycięzcami wystaw wszystkich ras i jednorasowych pitbulli amerykańskich. Wszystkie nasze psy są przebadane i nie mają chorób genetycznych. Nasze szczenięta pitbulla wychowują się na terenie leśnym, codziennie komunikują się z dziećmi (my i nasi sąsiedzi mamy 7 dzieci, a wszystkie dzieci codziennie spacerują i bawią się ze szczeniakami!). Wszystkie nasze szczenięta są gotowe do wyjazdu do nowych domów. Teraz mają 3 miesiące. Dostarczamy osobiście z ręki do ręki. Nasza hodowla na Łotwie, niedaleko Rygi.
Aby kupić najlepszego, niezawodnego, przyjaznego rodzinie, inteligentnego szczeniaka pitbulla, napisz do nas:
E-mail: dognikb@gmail.com
Instagram: @dognikbulls
WhatsApp: +37127118654
Z poważaniem Veronika Voitovska, właścicielka hodowli Dognik Bulls american pitbull terrier. Rejestracja w ADBA (Amerykańskie Stowarzyszenie Hodowców Psów). Od 2011 roku mieszkamy i pracujemy z pitbullami.
Kupię pitbulla w Polsce, Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie, Białymstoku, Katowicach, Kielcach, Toruniu.